Objevte novou verzi LYNX Basic

LYNX Basic

Zjednodušená obchodní platforma s rychlostí a stabilitou, na kterou jste u LYNX zvyklí.
Nyní dostupná pro všechna zařízení.

Jednoduchý a efektivní trading

LYNX Basic je obchodní platforma pro Váš prohlížeč umožňující rychlý přehled o Vašem portfoliu a jeho výkonnosti a také snadné zadávání příkazů.

Avšak LYNX Basic Vám nabízí mnoho dalších funkcí. Co Vám nová vylepšená platforma přináší? Podívejte se na webinář, který Vás provede platformou LYNX Basic.

  • Zlepšený přehled portfolia
  • Snadná tvorba opčních kombinací
  • Vylepšená práce s grafy
  • Optimalizace pro všechna zařízení

Nový mobilní design

LYNX Basic vždy nabízel zjednodušené prostředí pro Vaše obchodování na burze prostřednictvím internetového prohlížeče Vašeho počítače nebo notebooku. Nyní již můžete LYNX Basic využívat na všech zařízení všetně mobilů a tabletů.

Opční kombinace

Nikdy nebylo tak snadné obchodovat opce jako na LYNX Basic. Obchodujte jednotlivé opce nebo si postavte vlastní opční kombinaci.

Podrobnější náhled na portfolio a obchody

Do investování věnujete nejen své peníze ale také svůj čas a energii. Investujete také dostatek času do analýzy vlastních obchodů? V LYNX Basic můžete snadno a rychle získat unikátní přehled svém portfoliu i o svých obchodech.

Vyzkoušejte nový LYNX Basic na vlastním portfoliu

Klikněte na tlačítko níže pro přímé přihlášení do platformy.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager