Opatření LYNX v souvislosti s Covid-19

V souvislosti s šířením viru Covid-19 byl LYNX nucen zavést opatření, která mají dopad na naše služby. Více informací k aktuálním opatřením LYNX si můžete přečíst v dopise pro klienty od vedení LYNX.

Telefonická dostupnost

Telefonická podpora je bezproblémově dostupná, avšak vzhledem k vytížení našich investičních specialistů, Vás prosíme, abyste nás kontaktovali přes e-mail (info@lynxbroker.cz) nebo chat, pokud máte méně naléhavý dotaz. Jestliže se Váš dotaz týká otevření účtu, kontaktujte nás prosím pouze e-mailem na info@lynxbroker.cz.

Zpřísnění obchodování na marži

Vzhledem k současné mimořádné situaci na finančních trzích byly zpřísněné požadavky pro obchodování na marži. Je důležité, abyste si byli vědomi maržových požadavků u svých účtů. Potřebné informace o maržových požadavcích naleznete na níže uvedených stránkách:

Otevření účtů LYNX

Tvrdě pracujeme na zpracování žádostí o investiční účty. Vzhledem k přijatým opatřením pro ochranu našich zaměstnanců v souvislosti s virem Covid-19 a nebývale vysokému zájmu o naše služby se doba pro otevření účtů prodloužila. V tuhle chvíli bohužel nemůžeme garantovat, že Váš účet bude otevřen během několika dní, jak je tomu zvykem. Předem děkujeme za pochopení.