Dopis pro klienty ohledně Covid-19

jonas-mlynek-transparent-1x1

Vypuknutí a rozšíření koronaviru je globální výzvou, která má silným dopad na finanční a kapitálové trhy po celém světě. Téměř všechny druhy aktiv jsou nyní velice volatilní.

V této nezvyklé situaci dává LYNX nejvyšší prioritu těmto dvou cílům:

1) Chránit zdraví a zajistit pohodlí a vhodné podmínky pro práci všem našim zaměstnancům.
2) Řídit se našim posláním a vizí nabízet svým klientům prvotřídní služby pro jejich maximální spokojenost.

Rádi bychom Vás informovali o našich opatřeních, které jsme zavedli pro dosažení výše uvedených cílů. Vycházíme z doporučení a rozhodnutí vlády České republiky.

Bezpečnostní opatření a každodenní práce

Od 16. března všichni naši zaměstnanci pracují z domova.

Zamezili jsme přístup do kanceláří LYNX pro externí osoby jako jsou naši obchodní partneři nebo dodavatelé, ale také naši klienti.

Dostupnost klientské podpory

Klientská podpora LYNX je stále k dispozici. V některých případech se však čekací doba na hovor může prodloužit. Žádáme Vás proto, abyste zvážili naléhavost Vašeho dotazu a případně poskytli prostor pro vyřízení časově kritických problémů jiných klientů.

Neváhejte nás ale kontaktovat e-mailem nebo pomocí kontaktního formuláře. Každý den zodpovídáme písemné dotazy a odpověď na ten Váš obdržíte rychle.

Spolehlivé a bezpečné obchodování

Obchodní platformy LYNX fungují spolehlivě i při strmém nárůstu zájmu investorů o jejich využívání. Nemusíte se tak omezovat. Obchodujte prostřednictvím webové platformy LYNX Basic nebo výkonné aplikace LYNX Trading.

Přejeme Vám i Vaší rodině zdraví, sílu a jistotu v této náročné době.

Děkujeme za Vaši důvěru.

Za tým LYNX

Jonáš Mlýnek, Country Manager

Aktuální opatření naleznete na Opatření LYNX v souvislosti s Covid-19.

Informace na stránce jsou platné od 16.3.2020.

Trh i nová opatření vlád a změn politik centrálních bank jsou nevyzpytatelné. Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv z burz a ekonomiky v rámci Týdenního přehledu LYNX.