Investiční tipy na 2019

4 tradeři, 12 investičních tipů

Závěr roku 2018 byl ve znamení vysoké volatility a všeobecné nejistoty na trzích. Brexit, obchodní válka USA a Číny, rostoucí úrokové sazby centrálních bank – to je pouze malý výčet klíčových událostí, které budou hýbat trhy v roce 2019. Jak tyto události ovlivní světové burzy v roce 2019?

Během 4 dnů vám každý večer představí své investiční tipy pro 2019 jeden známý český investiční guru. Na koho se můžete těšit?

V pondělí 14. ledna se o svůj výhled podělí známý ekonom a zakladatel investičního fondu Pavel Kohout. Následující den své investiční tipy bude prezentovat forexový guru Ondřej Hartman. Ve středu 16.1 se můžete těšit na průkopníka českého tradingu Romana Dvořáka. Ve čtvrtek 17.1 se dočkáte investičních tipů od spoluzakladatele a portfolio manažera úspěšného hedgeového fondu Petra Tmeje.

Každý z traderů má svůj vlastní osobitý náhled na trhy a také jiné investiční zaměření, což zajistí komplexní a unikátní investiční výhled na 2019. V rámci každého webináře se dozvíte nejprve obecný makroekonomický výhled a poté také 3 konkrétní investiční tipy pro 2019.

Webináře s investičními výhledy jsou první částí největší investiční vzdělávací série roku 2019 – LYNX Cesta Tradera. V následujících týdnech vás úspěšní čeští tradeři a investoři provedou kompletní investiční cestou od úplných začátků až po praktické sestavení či upravení investiční strategie. 

Stačí se přihlásit na jeden webinář a postupně vám budeme zasílat všechny části této unikátní vzdělávací série, která nemá v České republice obdoby. 

INVESTIČNÍ GURU, KTEŘÍ PŘEDSTAVÍ SVŮJ VÝHLED A TIPY PRO 2019
Pavel Kohout
Ekonom a majitel investičního fondu
Ondřej Hartman
Trader a zakladatel tradingového webu
Roman Dvořák
Průkopník českého tradingu
Petr Tmej
Zakladatel a portfolio manažer fondu
Staňte se lepším investorem

Přidejte se na LYNX Cestu Tradera

Nejznámější čeští tradeři a investoři vás provedou vším, co byste měli vědět o obchodování. Vyplňte své údaje a zúčastněte se zdarma vzdělávací série, která nemá v ČR obdoby.

povinná položka
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Vyplněním svých údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasíte, že LYNX uloží tyto data a může Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kvůli marketingovým účelům. Telefonická komunikace může být nahrávána z důvodů zkvalitňování našich služeb. Odhlásit se můžete kdykoliv na marketing@lynxbroker.cz.