Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.

Adidas je jednou z předních světových společností v odvětví sportovních potřeb s komplexním sortimentem, který zahrnuje sportovní obuv, oděvy a doplňky. Společnost se zaměřuje na širokou škálu produktů a nabízí špičkovým sportovcům nejlepší možné vybavení. Dále Adidas vyrábí prodává volnočasové oblečení, které sleduje nejnovější módní trendy.

Údaje za druhé čtvrtletí (zejména tržby) byly v souladu s prognózami analytiků. Příjmy byly dokonce lepší, než se očekávalo. Výrobce sportovních potřeb také zvýšil svůj výhled na rok 2021. EMA-50 dlouhodobě funguje jako spolehlivý support, od které se trend nedávno opět odrazil.

Pozici lze otevřít nad maximem z minulého pátku. Stop-loss umístíme těsně pod EMA-50, což nám poskytne mimořádně dobrý RRR.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Ikona LYNX newsletteru Breakout Trader

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart