Akcie CME Group
Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.

CME Group je jednou z největších futures a opčních burz na světě. Její akcie byly silně zasaženy pandemií COVID-19 a od března společnost dokázala ztráty vyrovnat pouze z malé části. Dlouhé měsíce akcie nevykazovala žádnou skutečnou sílu. Nedávno vznikla formace tzv. Icelandic gap.

Tato formace je poměrně vzácná, ale poskytuje silný signál. Býci znovu převzali iniciativu působivým způsobem. Ceny se navíc nyní nacházejí na silné linii resistence. Akcie se nyní snaží prorazit nastavenou formaci, což by poskytlo jasný kupní signál.

Pozici lze otevřít bezprostředně. Stop-loss můžeme umístit pod poslední střednědobé minimum. Pokud chcete dát pozici více prostoru, stop-loss můžeme umístit pod minimum z poloviny listopadu. Trend se může podívat i výše – na cenu 186 USD.

Akcie CME GroupAkcie CME Group

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Ikona LYNX newsletteru Breakout Trader

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart