Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Deutsche Bank je jedním z předních světových poskytovatelů finančních služeb a největší bankovní skupinou v Německu. Akcie se mezitím dokázaly po několikaletém propadu zotavit. V současné době se býci snaží prorazit mantinel bočního pohybu.

Bankovní skupina již pravděpodobně splnila své primární úkoly. Rostoucí úrokové sazby nadále podporují růst zisku. Z pohledu grafu se akcie Deutsche Bank nacházejí v delším bočním pohybu. Trvalejší proražení nad hranici 10,60 EUR by mohlo přilákat další kupce a rychle posunout cenu k našemu cíli na úrovni 11,60 EUR. Pokud však býci neuspějí, je pravděpodobné, že se opět přiblížíme ke spodnímu pásmu bočního pohybu.

Pro otevření dlouhé pozice chceme počkat na ceny nad 10,60 EUR. Pozici zajistíme těsně pod 10,25 EUR.

Akcie Deutsche Bank
Graf akcie Deutsche Bank
Cenový graf DBK. Zdroj: Trader Workstation (1. 11. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Nejlepší a nejhorší akcie významných indexů

Které akcie hlavních indexů v poslední době nejvíce vzrostly a které klesly? Jaké jsou nejlepší akcie v roce 2023? Které cenné papíry dosáhly za posledních 5 let nejlepší výkonnosti a které naopak zaznamenaly propad? Poznejte nejlepší a nejhorší akcie dle jejich cen u těchto indexů: DAX, MDAX, Euro Stoxx 50, Dow Jones, Nasdaq 100.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart