Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Deutsche Bank je největší bankovní skupinou v Německu a zároveň jedním z předních světových poskytovatelů finančních služeb. Společnost zaujímá vedoucí postavení v oblasti mezinárodního obchodování s devizami, dluhopisy a akciemi. Poté, co investoři neměli v posledních letech v akcie Deutsche Bank příliš důvěry, se od ledna situace změnila. V posledních několika týdnech se trend pohybuje do strany.

Od finanční krize byly ceny akcií silně zatíženy roky restrukturalizace, miliardovými ztrátami a navyšováním kapitálu. Mezitím by však finanční instituce měla splnit své domácí úkoly a s rostoucími úrokovými sazbami by se měly začít zlepšovat i její provozní výsledky. Pokud se býkům podaří znovu získat EMA-50, vyhlídky se zřejmě znatelně zlepší.

Dlouhou pozici můžeme otevřít při ceně nad 10,00 EUR. Stop-loss umístíme pod minimem z minulého týdne.

Akcie Deutsche Bank: Vstupní podmínky do long obchodu
Cenový graf akcie Deutsche Bank
Cenový graf DBK. Zdroj: Trader Workstation (31. 5. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart