Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Chipotle Mexican Grill je americký řetězec restaurací, který se specializuje na latinskoamerickou kuchyni. Dceřiná společnost gigantu McDonald’s Group klade při sestavování svého menu velký důraz na vysokou kvalitu čerstvých surovin a jejich šetrnou přípravu. Společnost provozuje přibližně 2700 restaurací rychlého občerstvení. Cena akcií se po poměrně velkém poklesu nedávno zotavila a opět překonala EMA-20 a EMA-50.

Restaurace Chipotle jsou otevřené a zákazníci tak mohou přímo sledovat přípravu svých pokrmů. Společnost nyní testuje robotického kuchyňského pomocníka jménem Chippy pro přípravu nachos. Specialista na latinskoamerickou kuchyni by měl nadále profitovat z oživení ekonomiky a cestovního ruchu. Pokud se býkům podaří překonat resistenci na ceně 1616 USD, můžeme očekávat dynamický pohyb směrem nahoru.

Při ceně nad 1616 USD můžeme otevřít dlouhou pozici. Je docela možné, že se akcie bude pár dní před proražením konsolidovat. Obchod můžeme zajistit těsně pod EMA-20.

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Obchodování na burzách po celém světě

Investoři a obchodníci mají s investičním účtem prostřednictvím LYNX přímý přístup na národní a mezinárodní burzy v Evropě, USA a Asii. Obchodujte na 150 trzích, ve 33 zemích a v 25 měnách. Zjistěte více na Přehled produktů & burz.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart