Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Heineken je jedním z největších pivovarů na světě. Výrobky společnosti jsou dostupné téměř ve všech zemích světa. Po těžkém období pandemie COVID-19 se Heineken zotavil. Na grafu se býkům po fázi poklesu cen podařilo před několika dny prorazit resistenci na ceně 92 EUR. Následoval návrat k EMA-20, kde se býci opět zformovali.

Pivovarnická společnost vlastní známé značky Heineken, Amstel, Desperados nebo Tiger. Klesající ceny energií by měly společnosti ulevit na straně nákladů. Po propadu k EMA-20 by býci mohli uspět v dalším pokusu a trvale za sebou nechat hladinu resistence na úrovni kolem 92 EUR.

Při cenách nad 93,20 EUR můžeme otevřít dlouhou pozici. Stop-loss umístíme těsně pod EMA-20. Cílovou cenou pro realizaci zisků je psychologicky důležitá úroveň 100 EUR.

Akcie HEIA: Vstupní signál do long pozice
Denní graf akcie HEIA se zakresleným vstupním signálem na stranu long
Cenový graf akcie HEIA. Zdroj: Trader Workstation (18. 1. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Nejlepší a nejhorší akcie významných indexů

Které akcie hlavních indexů v poslední době nejvíce vzrostly a které klesly? Jaké jsou nejlepší akcie v roce 2023? Které cenné papíry dosáhly za posledních 5 let nejlepší výkonnosti a které naopak zaznamenaly propad? Poznejte nejlepší a nejhorší akcie dle jejich cen u těchto indexů: DAX, MDAX, Euro Stoxx 50, Dow Jones, Nasdaq 100.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart