Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Heineken je jednou z největších pivovarnických společností na světě. Výrobky Heineken jsou k dostání téměř ve všech zemích světa. Společnost provozuje přes 160 pivovarů ve více než 70 zemích. Portfolio výrobků zahrnuje přibližně 300 mezinárodních, národních a regionálních značek. Akcie začala posilovat v březnu a nyní jsme ve fázi konsolidace. Pivovarnická společnost nebyla příliš zasažena koronavirovou krizí.

Heineken nyní profituje z oživení cestovního ruchu a společenského života. Akcie se již několikrát pokusila prorazit oblast 96 EUR. Pokud bude trh i nadále vykazovat sílu, další pokus o proražení by mohl být úspěšný. Pokud se býkům podaří prorazit výše zmíněnou hranici 96 EUR, můžeme otevřít dlouhou pozici, kterou následně zajistíme pod minimem z minulého týdne.

Akcie Heineken - vstupní signál do long pozice
Cenový graf akcie Heineken

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart