Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 
Produkty HP mají široké spektrum uplatnění v podnikání, průmyslu, vědě, státní a soukromé správě, stejně jako ve zdravotnictví a vzdělávání. Poté, co se akcie poměrně dlouhou dobu pohybovala do strany, zveřejnění kvartálních výsledků na konci listopadu nastartovalo nový uptrend. Společnost ve čtvrtém čtvrtletí překonala svá vlastní očekávání i očekávání analytiků. Uvedení Windows 11 na trh stimuluje poptávku po novém počítačovém hardwaru. Společnost HP se nyní snaží prosadit i v oblasti 3D tiskáren. S poměrem P/E ve výši 7,04 a dividendovým výnosem 2,6 % je momentálně akcie pro investory poměrně zajímavá.
 
Poté, co na konci listopadu vznikl na grafu velký vzestupný gap, se nyní trend vrací do oblasti EMA-20. Klouzavý průměr by se mohl stát odrazovým můstkem pro nový udržitelný uptrend. S cenami nad maximem z minulého týdne by mohlo být slibné otevření dlouhé pozice, kterou lze zajistit pod minimem z minulého pátku. Pokud by před otevřením pozice došlo k proražení EMA-20 směrem dolů, nastavení stornujeme.
 
Long signál na akcie HPQ
Cenový graf akcie HPQ
 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart