Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

KPN působí v oblasti telekomunikací. Společnost nabízí zprostředkování pevných linek, mobilní komunikaci, internet a televizi. A to pod značkami KPN, Hi, Telfort a Simyo. Pro firemní zákazníky KPN nabízí navíc kompletní telekomunikační a IT řešení. V letošním roce dokázala akcie i přes celkovou slabost trhu neustále posilovat.

Telekomunikace jsou považovány za defenzivní odvětví, protože jejich produkty a služby jsou denně potřebné jak pro firemní, tak pro soukromé zákazníky. Dividendový výnos ve výši téměř 4 % činí akcie zajímavými i pro dividendové investory. Pokud se býci udrží v pohybu, otevření dlouhé pozice by mohlo být slibné. Cena by však neměla klesnout pod EMA-50, protože pak by se riziko výprodeje výrazně zvýšilo.

Dlouhou pozici můžeme otevřít při překonání maxima z předchozího týdne. Stop-loss následně umístíme pod minimum z minulého pátku.

Vstupní signál do long pozice akcie KPN
Cenový graf akcie KPN

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart