Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Siemens se zaměřuje na inteligentní infrastrukturu v budovách a decentralizované energetické systémy, jakož i na automatizaci a digitalizaci v procesním a výrobním průmyslu. Se společností Siemens Mobility působí také v oblasti železniční dopravy. Akcie se již od letních měsíců snaží dosáhnout nového dna, od kterého se odrazí.

USA nejsou zemí osobních vlaků, ale změna klimatu nyní nutí Američany k zamyšlení. Již brzy bude mezi San Franciscem a Los Angeles zprovozněno vysokorychlostní spojení, které budou zprostředkovávat vysokorychlostní vlaky společnosti Siemens Mobility. Akcie Siemens se v současné době obchodují nad EMA-20 a EMA-50. Je možné, že v příznivém tržním prostředí dojde v příštích dnech k dynamickému pohybu směrem nahoru. V oblasti EMA-200 by bylo dobré vybrat částečné zisky.

Dlouhou pozici lze otevřít nad pondělní svíčkou. Stop-loss umístíme pod minimum téže svíčky.

Akcie SIE: Vstupní signál do long pozice
Akcie SIE graf
Cenový graf akcie SIE. Zdroj: Trader Workstation (18. 10. 2022)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Nejlepší a nejhorší akcie významných indexů

Které akcie hlavních indexů v poslední době nejvíce vzrostly a které klesly? Jaké jsou nejlepší akcie v roce 2022? Které cenné papíry dosáhly za posledních 5 let nejlepší výkonnosti a které naopak zaznamenaly propad? Poznejte nejlepší a nejhorší akcie dle jejich cen u těchto indexů: DAX, MDAX, Euro Stoxx 50, Dow Jones, Nasdaq 100.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart