Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Aplikaci průkopníka streamování nyní najdeme v mnoha domácnostech a také na platformách velkých společností, jako je Fire TV Stick od Amazonu, Chromecast od Googlu nebo Apple TV. Poté, co cena akcií po turbulencích kolem růstu počtu zákazníků prudce klesla, ukázaly akcie Netflixu na konci loňského roku opět svou sílu. Po posledním neúspěchu se koncem března cena vrátila nad EMA-50.

Podle zpráv z médií pracuje průkopník streamování na nové funkci, která by mohla přenést mobilní hry společnosti do televize. Toto rozšíření by bylo významným krokem, který by se Netflixu měl z dlouhodobého hlediska vyplatit. Dodatečná nabídka by mohla přilákat nové předplatitele nebo prosadit vyšší ceny předplatného. Současný návrat k EMA-20 by mohl představovat zajímavou příležitost ke vstupu na trh.

Dlouhou pozici můžeme otevřít při ceně nad 341 USD. Stop-loss umístíme těsně pod 331 USD.

Akcie Netflix a podmínky long pozice
Akcie Netflix: Cenový graf a vyznačená long pozice
Cenový graf NFLX. Zdroj: Trader Workstation (12. 4. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Obchodování na burzách po celém světě

Investoři a obchodníci mají s investičním účtem prostřednictvím LYNX přímý přístup na národní a mezinárodní burzy v Evropě, USA a Asii. Obchodujte na 150 trzích, ve 33 zemích a v 26 měnách. Zjistěte více na Přehled produktů & burz.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart