Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Realitní skupina Vonovia se specializuje na pronájem soukromých bytů. Nedávno cena akcií VNA prudce klesla kvůli obavám z úrokových sazeb. Turbulentní prostředí vyvolává opatrnost investorů na trhu s bydlením. Od února do konce března klesla cena akcií společnosti Vonovia téměř o polovinu. Nyní pozorujeme nové býčí tendence. Nedávný neúspěch by mohl přinést nový impuls.

Navzdory vysokým úrokovým sazbám by zvyšování nájemného mělo v budoucnu zlepšit bilanci německé realitní skupiny a vést k dalšímu růstu ceny akcií. S proražením nad oblast rezistence na úrovni 21,70 EUR se býkům podařil osvobozující úder. Po opětovném otestování této cenové úrovně evidujeme stabilizaci akcie v oblasti EMA 50. Pokud býci opět získají převahu, měli bychom se brzy dočkat kotací nad EMA 20.

Při ceně nad 22,50 EUR by bylo možné otevřít dlouhou pozici. Obchod zajistíme těsně pod EMA-50.

Akcie Vonovia: Vstupní podmínky do long obchodu
Cenový graf akcie Vonovia
Cenový graf VNA. Zdroj: Trader Workstation (10. 10. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Obchodování na burzách po celém světě

Investoři a obchodníci mají s investičním účtem prostřednictvím LYNX přímý přístup na národní a mezinárodní burzy v Evropě, USA a Asii. Obchodujte na 150 trzích, ve 33 zemích a v 26 měnách. Zjistěte více na Přehled produktů & burz.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart