Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Akcie společnosti Tesla se až do poloviny března pohybovaly směrem dolů. Poté jsme byli svědky dynamického oživení. Tento silný pohyb byl následně korigován a akcie vstoupily do konsolidace nad EMA-50. Prodejní tlak a obchodní objem byl mimořádně silný.

Průkopník v oblasti elektroaut dokázal minulý týden přesvědčit investory svými čtvrtletními údaji. Býci se neúspěšně pokusili prorazit směrem vzhůru. Pokud bude celkový trh i nadále pod tlakem, měly by mít akcie Tesly rovněž problém odrazit se od supportu směrem nahoru. Pokud cena klesne pod 970 USD, měli bychom se připravit na silný výprodej. V ideálním případě by se trend před otevřením pozice pohyboval 1-2 obchodní dny do strany.

Pokud akcie prorazí mantinel konsolidace směrem dolů, lze otevřít krátkou pozici a následně ji zajistit pod EMA-20. To nám poskytne mimořádně lukrativní Risk Reward Ratio.

Tip na short obchod na akcii Tesla
Cenový graf akcie TSLA

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také

Obchodování na burzách po celém světě

Investoři a obchodníci mají s investičním účtem prostřednictvím LYNX přímý přístup na národní a mezinárodní burzy v Evropě, USA a Asii. Obchodujte na 150 trzích, ve 33 zemích a v 25 měnách. Zjistěte více na Přehled produktů & burz.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart