Nejčastější dotazy a odpovědi

Dotazy podle kategorie

Bezpečnost

Chcete vědět, jak je Váš obchodní účet u LYNX zabezpečen a jak je LYNX regulován? Pročtěte si ty nejdůležitější dotazy týkající se bezpečnosti a ochrany Vašich cenných papírů a hotovosti u LYNX.

Obchodování přes LYNX

Chcete vědět, jaké jsou Vaše obchodní možnosti u LYNX? Zjistěte pravidla pro intradenní obchodování u LYNX, obchodování akcií nakrátko (short selling), připisování dividend, obchodování pink sheet akcií.

Platforma

Chcete vědět, jak z obchodní platformy TWS vytěžit maximum? Zjistěte, jak se rychleji orientovat v obchodní platformě, jak lze využívat pokročilé obchodní nástroje, na jakých zařízení je možné obchodovat, jaká jsou specifika obchodování různých instrumentů a jak nastavit obchodní platformu, aby splňovala Vaše požadavky.

Správa účtu

Chcete si předplatit živá data, vytvořit podrobný výpis účtu včetně všech transakcí nebo vybrat peníze na svůj bankovní účet? Tyhle a mnoho dalších dotazů a odpovědí k administrativě najdete v sekci věnující se správě účtu (Account Management).

Zadávání pokynu

Zajímá Vás, jak zadat pokyny v obchodní platformě Trader Worsktation? Prohlédněte si návody, jak zadat limitní pokyny, futures spready, ohraničené pokyny z newsletteru Breakout Trader a dalšší inteligentní příkazy.