Nejčastější dotazy a odpovědi

Dotazy podle kategorie

Bezpečnost

Chcete vědět, jak je VṚ obchodní účet u LYNX zabezpečen a jak je LYNX regulován? Pročtěte si ty nejdůležžitějšší dotazy týkající se bezpečnosti a ochrany Vaššich cenných papírů a hotovosti u LYNX.

Obchodování přes LYNX

Chcete vědět, jaké jsou Vašše obchodní možžnosti u LYNX? Zjistěte pravidla pro intradenní obchodování u LYNX, obchodování akcií nakrátko (short selling), připisování dividend, obchodování pink sheet akcií.

Platforma

Chcete vědět, jak z obchodní platformy TWS vytěžit maximum? Zjistěte, jak se rychleji orientovat v obchodní platformě, jak lze využžívat pokročilé obchodní nástroje, na jakých zařízení je možžné obchodovat, jaká jsou specifika obchodování různých instrumentů a jak nastavit obchodní platformu, aby splňovala Vašše požžadavky.

Správa účtu

Chcete si předplatit žživá data, vytvořit podrobný výpis účtu včetně vššech transakcí nebo vybrat peníze na svůj bankovní účet? Tyhle a mnoho dalšších dotazů a odpovědí k administrativě najdete v sekci věnující se správě účtu (Account Management).

Zadávání pokynu

Zajímá Vás, jak zadat pokyny v obchodní platformě Trader Worsktation? Prohlédněte si návody, jak zadat limitní pokyny, futures spready, ohraničené pokyny z newsletteru Breakout Trader a dalšší inteligentní příkazy.