LYNX Manuál & Tipy

Manuál k obchodní platformě LYNX Vám usnadní první kroky a seznámení s platformou. Jsou v něm podrobně popsané základní operace, jejichž výčet je zobrazen níže:

  1. Instalace a seznámení s platformou
  2. Vytvoření seznamu sledovaných akcií
  3. Nákup a prodej akcií
  4. Konverze z CZK na USD
  5. Umístění stop-loss a cílové ceny
  6. Průvodce příkazy
  7. Zobrazení grafu
  8. Práce s indikátory v grafu
  9. Limity pro obchodování na páku
  10. Řízení měnového rizika

Tipy pro obchodování

Připravili jsme pro Vás i další návody a tipy pro obchodování na obchodní platformě LYNX a administraci Vašeho obchodního účtu. Dozvíte se, jak pracovat s administrativním rozhraním Account Management, které využijete pro vklady a výběry, získání podrobného výpisu a další administrativní kroky. Dále Vám přiblíží pokročilejší využívání obchodní platfromy a podrobné nastavení obchodních příkazů. Pro další důležité informace prostudujte Tipy k obchodování přes LYNX dostupné po kliknutí na tlačítko níže.

Limity pro obchodování s využitím páky

Pokud jste aktivní obchodník a nebo chcete obchodovat deriváty, doporučujeme Vám seznámit se s limity pro obchodování s využitím páky. Obchodní platforma Vám umožňuje agresivně pracovat s maržemi a finanční pákou, avšak je nezbytné znát limity, aby nedošlo k automatickému uzavření Vašich pozic. Seznamte se s těmito limity po kliknutí na tlačítko níže.

Pro obchodování na maržovém účtu je nezbytné, aby byl stav účtu (hodnota cenných papírů + hotovost) neustále nad hranicí $2 000. Pokud by se stav účtu dostal pod tuto úroveň, obchodní účet se začne chovat jako hotovostní, což může mít za následek zavírání pozic.

Klikněte na tlačítko níže pro více informací o vzdělávacím systému LYNX.