Minimální požadavky

Níže najdete minimální požadavky pro založení obchodního účtu a obchodování různých cenných papírů jako jsou akcie, opce nebo futures.

Pokud máte zájem o obchodování na maržovém účtu (akcie či ETF na páku nebo short, opce, futures, forex, CFD a další), pak věnujte pozornost důležitému minimu na spodní straně stránky.

Minimální počáteční vklad pro otevření účtu

LYNX zavedl minimální vklad pro otevření obchodního účtu ve výši 75 000 Kč. Pro udržování maržového účtu platí požadavek na minimální hodnotu účtu ve výši €2 000 (hotovost + cenné papíry), avšak pro obchodování je nezbytný polštář a proto je doporučované minimum 75 000 Kč.

Minimální věk pro otevření účtu 

Minimální věk pro otevření hotovostního účtu je 18 let. Na tomto účtě není možné obchodovat na marži a není možné vstupovat do krátkých pozic (short sale). Pro realizaci obchodu musíte mít dostatek prostředků pro pokrytí celého objemu obchodu včetně poplatku. Je nutné čekat na vypořádání transakce několik dní.

Minimální věk pro otevření maržového účtu je 21 let. Na tomto účtu je možné v plné míře využít obchodování na marži a také obchodování nakrátko. V obchodní platformě se Vám zobrazuje kupní síla i aktuální stav marže v reálném čase. Prostředky jsou k dispozici ihned po uzavření pozice.

Hotovostní účet lze po dovršení věku 21 let přenastavit na maržový účet.

Obchodování na maržovém účtu

Pro obchodování na maržovém účtu je nezbytné, aby byla hodnota účtu (hodnota cenných papírů + hotovost) neustále nad hranicí €2 000. V případě, že hodnota účtu klesne pod tuto hranici, mění se účet dočasně na účet hotovostní, se všemi jeho pravidly, dokud jeho hodnota nepřesáhne opět hranici €2 000. Změna na hotovostní účet bude standardně doprovázena uzavřením maržových pozic.

Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05