Akcie Meta Platforms ztratily v posledních měsících svoji vedoucí pozici a jejich cena neustále klesá. Budoucí vývoj v současnosti nevypadá vůbec dobře. Po prolomení supportu kolem 155 USD začala cena akcií sestupovat ještě víc. Jak hluboko se mohou ceny ještě dostat?

Názor experta: Akcie Meta se blíží k supportu z doby pandemie Coronaviru-19 v roce 2020. Ten se nachází na úrovni 137,10 USD. Existuje tak naděje, že by se býci na této úrovni mohli opět vyburcovat k činnosti. Prozatím však bude sestup ceny akcií zřejmě pokračovat.

Výhled: MEDVĚDÍ

graf akcie META
Cenový graf akcie META. Zdroj: Trader Workstation (22. 9. 2022)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Článek vychází z analýzy:

MAUTZ, A. Meta: Die Lage spitzt sich zu – jetzt auch das noch. LYNX [online]. Vydáno 22. 9. 2022 [cit. 22. 9. 2022]. Článek naleznete zde.

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart