Přihlášení do LYNX Basic

Do LYNX Basic se přihlásíte odkudkoliv, kde je připojení k internetu. Na oficiálních webových stránkách www.lynxbroker.cz klikněte vpravo nahoře na Přihlášení/Stažení 1 a vyberte druhou volbu Spustit LYNX Basic 2.

1
2
Objeví se Vám přihlašovací okno, do které vepište své přihlašovací údaje. Ty jsou stejné jako přihlašovací údaje do platformy LYNX TWS. Používáte-li dodatečné zabezpečení bezpečnostní kartou nebo mobilní aplikací, bude nutné vyplnit příslušné údaje.

Upozornění: Není možné být zároveň přihlášen do platformy LYNX TWS a LYNX BASIC. Jste-li tedy aktuálně přihlášeni do platformy TWS, přihlášením do LYNX Basic dojde k automatickému odpojení TWS.

Po přihlášení do LYNX Basic uvidíte takovouto obrazovku.

Vlevo nahoře máte základní navigační menu. Kliknutím na tlačítko Home 1 se vždy vrátíte na tuto domovskou stránku. Kliknutím na Portfolio 2 si zobrazíte vlastní otevřené pozice, připravené příkazy a informace o účtu. Kliknutím na Kotace 3  si zobrazíte jednotlivé intrumenty a jejich aktuální ceny.  Kliknutím na Výkonnost 4  zobrazíte vývoj vašeho portfolia ve sledovaném čase.

1
2
3
4
7
5
8
6
Chcete-li rychle vyhledat příslušný instrument, použijte vyhledávací pole 5 . Vpravo nahoře 6  máte možnost přepnout si LYNX Basic do jiných jazyků nebo se odhlásit. Vlevo nahoře vidíte sekci Můj ůčet 7 s přehledem otevřených pozic, dostupných prostředků a dalších údajů. Pod ním 8 najdete otevřené pozice.

Mohlo by vás zajímat

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager