Jak aktivovat živá data?

Pokud máte zájem o živá (real-time) data ke kotacím produktů, které Vám LYNX nabízí, musíte si je předplatit. Data jsou majetkem burzy a LYNX si za ně neúčtuje nic navíc.

Standartně LYNX zdarma nabízí data zpožděná o cca 20 minut z většiny světových burz pro většinu instumentů (akcie, ETF, futures), real-time data pro forex jsou zdarma. 

LYNX neposkytuje ticková data. Potřebujete-li tedy pracovat s tickovými daty, musíte se obrátit na externího dodavatele dat a objednat si data u něj. Externími dodavateli jsou kupř. IQ Feed, Rithmic, Kinetic, CQG, Sierra Chart apod.

V případě zájmu o živá real-time data od LYNX postupujte dle návodu níže.

Otevřete si v prohlížeči webovou stránku www.lynxbroker.cz a vpravo nahoře klikněte na Přihlášení/Stažení 1.

1
Přihlaste se údaji, které jste dostali na Váš email.

Nyní se nacházíte v administraci svého účtu. V levé části se nachází základní menu. Zvolte Settings 1 a User settings 2. Vpravo klikněte na Market Data Subscriptions 3 nastavení.

1
Na další stránce klikněte na nastavení aktuálních datových odběrů 1.

1
Chcete-li vidět kupř. data trhů z USA, klikněte ně North Amerika 1 a zobrazí se nové okno s mnoha možnostmi výběru.

1
Kupř. pro aktuální realtime data na americké akcie zvolíte první možnost. Pokud budete chtít předplatné dat zrušit v průběhu měsíce, budou Vám zrušeny až se začátkem dalšího kalendářního měsíce. Poplatek za tyto data Vám bude odepsán z účtu začátkem nového kalendářního měsíce. Data si můžete předplatit kdykoliv a okamžitě je uvidíte ve své obchodní platformě. 

Pokud is nebude s výběrem dat jisti, obraťe se na naši zákaznickou linku 800 877 877, kde Vám rádi poradíme a s výběrem pomůžeme.

.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager