Jak zadat pokyn v LYNX Basic

 

Chcete-li v platformě LYNX Basic zobchodovat konkrétní titul jednoduše napište název společnosti, ticker, nebo ISIN cenného papíru do vyhledávacího pole 1, systém vám může nabídnout několik trhů 2, kupř. podle příslušné burzy, na které se titul obchoduje. Vyberte požadovaný a zobrazí se graf. V našem příkladu jsme vyhledali akci společnosti Apple obchodované na americké burze NASDAQ.

1
2
Chcete-li kupř. zobchodovat opci, futures nebo jinou třídu aktiv, zvolte si vybranou možnost v menu 1. Blíže o tom, jak funguje vyhledávání se dozvíte na stránce Vyhledávání instrumentů v LYNX Basic.

V tomto příkladu se budeme držet akcií, které budeme chtít nakoupit. V pravém horním rohu klikneme na zelené pole Koupit 2.

1
2
Tímto se zobrazí příkazový lístek do kterého vypíšete požadované údaje.

Potvrďte si, zda chcete nakoupit či prodat 1. Zkontrolujte požadované množství kusů 2. Vyberte typ příkazu, který chcete použít 3. V případě limitního pokynu zvolte čas platnosti 4 a limitní cenu 5. Chcete-li připojit přidružené pokyny pro stoploss a profit target kliknětě na políčko + 6. Nakonec příkaz odešlete kliknutím na odeslat příkaz 7.

1
2
3
4
5
6
7
V případě, že jste nakoupili za tržní cenu (tedy použili příkaz Market), titul se koupí okamžitě. V případě, že ke vstupu používáte limitní cenu (typ Limit) nebo stop cenu (typ Stop), příkaz se přenese do Aktivních příkazů a najdete ho v sekci Portfolio.

Mohlo by vás zajímat

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager