Jaké jsou formy komunikace s LYNX?

Klient může s LYNX komunikovat osobně, korespondenčně, telefonicky nebo e-mailem na kontaktech uvedených níže na stránce.

Je-li vyžadováno ověření totožnosti klienta, může klient s LYNX komunikovat osobně, korespondenčně, telefonicky nebo e-mailem.

Osobní forma komunikace je možná výhradně v otevírací době po předchozí domluvě. Osobní komunikace na jiném místě než v sídle společnosti a případně v jiném čase než jaká je otevírací doba, je možná pouze po předchozí domluvě. Pracovníci LYNX mají právo z provozních důvodů odmítnout osobní komunikaci v případě, že se klient dostavil později než 30 minut před koncem otevírací doby nebo v případě, že by byl omezen chod kanceláře. Společnost si vyhrazuje právo omezit otevírací dobu své kanceláře.

Požadavek na poskytnutí informace vznesený telefonicky bude vyřízen okamžitě nebo pracovník LYNX vyvine maximální úsilí, aby byla požadovaná informace poskytnuta co nejdříve. LYNX nezaručuje, že zveřejněná telefonní čísla budou s ohledem na technická nebo jiná omezení vždy dostupná.

Požadavek na poskytnutí informace e-mailem nebo korespondenčně bude obvykle vyřízen do 24 hodin po jeho přijetí, vzhledem k charakteru požadavku si však LYNX vyhrazuje právo vyřídit požadavek v delší lhůtě. Požadavek adresovaný konkrétnímu pracovníkovi bude vyřízen přiměřeně s ohledem na jeho přítomnost na pracovišti.

Požadavek na poskytnutí informace zadaný pomocí webové stránky nebo dohodnutého komunikačního kanálu bude vyřízen okamžitě nebo pracovník LYNX vyvine maximální úsilí, aby byla požadovaná informace poskytnuta co nejdříve.

Klient bere na vědomí a souhlasí, že veškerá telefonická, e-mailová případně další elektronická komunikace mezi LYNX a klientem je nebo může být zaznamenávána, archivována a že takto pořízený záznam je vlastnictvím LYNX a může být použit při vyřizování reklamací, sporů, pro interní účely a/nebo jednání se státními orgány.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager
LYNX: Jedna platforma, nesčetně výhod
  • Extrémně nízké poplatky
  • Globální investování na více než 100 trzích
  • Profesionální obchodní platforma nabízí jednoduchost, rychlost a spolehlivost
  • Tipy a vzdělávání od profesionálních investičních expertů
Broker Roku 2015 a 2016 v České republice
Nejlepší online broker podle Handelsblatt 2013-2015 (DE)
Nejlepší broker roku 2013 a 2016 podle Gouden Stier (NL)
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05