Začínáme s LYNX

Instalace obchodní platformy

Budete-li obchodovat na počítači, máte na výběr ze dvou platforem: LYNX Trading (TWS) nebo LYNX Basic.

Platforma LYNX Trading je propracovaná obchodní platforma užívaná profesionálními tradery po celém světě. LYNX Basic je zjednodušená verze speciálně vyvinutá pro potřeby klientů LYNX. Platformu LYNX Trading je nutné nainstalovat do počítače.

LYNX Basic nabízí obchodování přímo z webového rozhraní bez nutnosti instalace. Jedná se o zjednodušenou platformu určenou především pro příležitostné investory. Přihlásit se do LYNX Basic můžete zde.

Platformy jsou synchronizovány, otevřete-li tedy pozici v jedné z nich, automaticky se zobrazí i v druhé.

Dalšími možnostmi pro obchodování jsou mobilní aplikace a aplikace na tablet. Pro více informací o těchto aplikacích přejděte do této sekce.

LYNX Trading (TWS)LYNX Basic
Nutná instalace do PC, možnost obchodovat všechny instrumenty a otevřít demo účet.Není nutná instalace do PC, možnost obchodovat všechny instrumenty, bez možnosti otevření demo účtu.
Pokročilá práce s grafy a technickou analýzou - 80 různých indikátorů, 60 typů inteligentních pokynů.Základní práce s grafy a technickou analýzou, omezený počet indikátorů a základní typy pokynů.
Podrobný přehled maržových požadavků, hotovostních zůstatků a otevřených pozic.Základní přehled maržových požadavků, hotovostních zůstatků a otevřených pozic.
Ideální pro zkušenější investory, kteří obchodují často a pravidelně a vyžadují pokročilejší nástroje a funkce.Ideální pro začínající nebo příležitostné investory, kteří neobchodují příliš často a/nebo nevyžadují speciální funkce. Vhodná pro akciové a ETF investory

Chcete-li nainstalovat platformu LYNX Trading, vyberte operační systém

Moderní a zjednodušená obchodní platforma, která funguje přímo ve webovém rozhraní. Není nutné si ji instalovat do počítače a můžete pomocí ní obchodovat kdekoliv, kde je připojení k internetu.

LYNX Basic je navržena tak, aby byla maximálně přehledná a intuitivní. Je určena především těm klientům, kteří s obchodováním teprve začínají nebo obchodují spíše sporadicky a nevyužijí pokročilé funkce profesionální platformy LYNX Trading. Ideální pro klienty, kteří upřednostňují intuitivní rozhraní, jednoduché ovládání a chtějí rychlý přehled o aktuálním dění na trzích.

V LYNX Basic můžete obchodovat všechny instrumenty, kontrolovat portfolio a provádět měnové konverze. Zvláště oblíbená je je pro obchodování akcií a ETF. Více informací o LYNX Basic najdete zde.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat vpravo dole na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager