Začínáme s LYNX

Jste připraveni? Nezapomínejte na vzdělávání

Věříme, že jste prošli všemi kroky od instalace platformy po zadání pokynu zcela bez problému.

Chcete-li se seznámit s dalšími funkcemi obchodní platformy, doporučujeme navštívit Online manuál, ve kterém najdete jak užitečné obecné informace o obchodování,  tak podrobné návody k obchodní platformě či správě účtu.

Pro další informace ohledně obchodní platformy a zadávání pokynů můžete využít také Manuál k platformě LYNX.

Zároveň bychom Vás rádi informovali o pravidelných webinářích, ve kterých se zaměřujeme na různá témata týkající se burzovního obchodování.  Přehlédnout byste neměli ani naše pravidelné newlettery, které nabízí zajímavé investiční analýzy s tipy.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na bezplatném telefonním čísle 800 877 877 nebo na e-mailu info@lynxbroker.cz.

LYNX Basic: Zjednodušená platforma ve webovém prohlížeči

Nová, moderní a zjednodušená obchodní platforma, která funguje přímo ve webovém rozhraní. Není nutné si ji instalovat do počítače a můžete pomocí ní obchodovat kdekoliv, kde je připojení k internetu.

LYNX Basic je navržena tak, aby byla maximálně přehledná a intuitivní. Je určena především těm klientům, kteří s obchodováním teprve začínají nebo obchodují spíše sporadicky a nevyužijí pokročilé funkce profesionální platformy LYNX Trading. Ideální pro klienty, kteří upřednostňují intuitivní rozhraní, jednoduché ovládání a chtějí rychlý přehled o aktuálním dění na trzích.

V LYNX Basic můžete obchodovat všechny instrumenty, kontrolovat portfolio a provádět měnové konverze. Zvláště oblíbená je je pro obchodování akcií a ETF. Více informací o LYNX Basic najdete zde.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, emailem, nebo využijte chat vpravo dole na webu. Naši pracovníci jsou k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager