Jak nastavit Trader Dashboard?

Trader Dashboard neboli panel Obchodní nástěnka k zobrazování aktuálních kurzů Vámi vybraných instrumentů a také aktuálních informací o Vašem účtě. Ať platformu přepnete do jakékoliv záložky, panel obchodníka budete moci stále sledovat.

V hlavním nabídkovém panelu vlevo nahoře si rozklikněte Náhled a zvolte Obchodní nástěnka. Panel se Vám poté ihned zobrazí nad záložkami. Skryjete jej kliknutím na červený křížek vpravo a jeho nastavení upravíte po kliknutí na ikonu klíče.

Zobrazí se Vám okno, kde zadáváte ticker instrumentu a pro jeho zobrazení v nástěnce klikněte na Přidat podklad.

Jakmile přidáte ticker, uvidíte jej již v zobrazovaném seznamu a můžete upravit jeho jméno kliknutím na Změnit označení.

Pokud byste si přál/a přidat informace o svém účtu do dashboard, pak klikněte na Přidat údaje o účtu a vyberte si požadovaný údaj ze seznamu.

Jakmile budete mít požadované údaje vybrány, můžete je upravovat pomocí ikon Přesunout nahoru, Přesunout dolů a Smazat. Máte-li vše vybráno pro sestavení svého panelu, potvrďte kliknutím na OK.

Věříme, že přizpůsobením panelu obchodníka se pro Vás stane platforma ještě oblíbenější a získáte tak lepší přehled o svých investicích.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager