ETF poplatky

Obchodování ETF přes LYNX

Chcete dosahovat stejných výnosů jako akciové indexy, ale nemáte dostatek prostředků na nákup všech akcií? Potom je obchodování Exchange Traded Funds (ETF) ideálním řešením. LYNX umožňuje nákup a prodej ETF na amerických, evropský i asijských burzách. Díky široké nabídce LYNX je možné obchodovat ETF všech hlavních emitentů jako jsou iShares (BlackRock), SPDR (State Street), Vanguard či PowerShares.

S rozvojem obchodování ETF po celém světě již neexistuje žádná investiční myšlenka, na které by klienti LYNX nemohli benefitovat. LYNX zajišťuje nejširší nabídku ETF na českém trhu.

LYNX zajišťuje nákup a prodej ETF za extrémně výhodných podmínek s podporou špičkových nástrojů. Porovnejte v tabulce níže tarify a výhody obchodování přes LYNX se svým brokerem:

Lynx logo
vs
BrokerjetGO
$ 5 ETF na index Dow Jones DIA za $5 000 (23 ETF)
$ 5 ETF na čínské akcie FXI za $8 000 (190 ETF)
$ 5 ETF na akcie US bank XLF za $10 000 (400 ETF)
$ 5 ETF na světové akcie URTH za $20 000 (240 ETF)
$ 5 ETF na zlato GLD za $3 000 (25 ETF)
$ 5 ETF na zemní plyn UNG za $1 000 (150 ETF)
$ 5 ETF na index volatility VXX za $5 000 (450 ETF)
$ 5 ETF na americké dluhopisy TLT za $50 000 (400 ETF)
Shortování ETF
Automatické měnové konverze bez navýšení kurzu
Zajištění ETF opcemi
Individuální konzultace k ETF zdarma
Obchodní tipy na ETF zdarma
Žádné poplatky za vedení účtu
60+ inteligentních pokynů na všech trzích

Náklady u ostatních společností se vztahují k základním účtům a vychází z veřejně dostupných zdrojů k 1.1.2017. Cílem tabulky je porovnat nabídku jednotlivých společností pro různé typy obchodníků. Ostatní brokerské společnosti mohou nabízet i jiné typy účtů nebo individuálně smluvené podmínky, což může způsobit odlišnost v podmínkách poskytování služeb. Tabulka nesrovnává služby jednotlivých společností kompletně a ve všech ohledech. Pro získání kompletních informací o službách ostatních brokerských společností doporučujeme investorům zkontrolovat webové stránky daných společností před zfinalizováním rozhodnutí o využívání nebo nevyužívání jakýchkoliv služeb.

Předplatné živých dat 

Marginy

Možnosti a výhody obchodování ETF

Exchange-traded fund (ETF), označovaný také jako tracker, kopíruje co nejpřesněji indexy a má za cíl dosáhnout stejných investičních výsledků jako sledované indexy. Investor může provést nákup ETF na index S&P 500 (SPY). Jestliže hodnota indexu S&P 500 vzroste, pak má také ETF vyšší cenu. Při poklesu indexu S&P 500 dojde ke snížení hodnoty ETF.

Díky široké nabídce ETF je možné nejen obchodovat burzovně obchodované fondy kopírující výnosy indexů. K dalším možnostem patří ETF na regionální akcie (ETF na akcie rozvojových trhů BRIC, ETF na čínské akcie apod.), ETF na sektory (ETF na americké banky, ETF na těžaře zlata atd.), ETF s danou strategií (ETF na dividendové akcie, ETF na midcap atd.), ETF na komodity (zlato, stříbro, ropa, plyn apod.) a také ETF na různé třídy aktiv (dluhopisy, index strachu VIX atd.). Do široké nabídky se řadí také pákové ETF a inverzní ETF.

Jednou z hlavních výhod investice do ETF je, že investor nemusí působit aktivně na trhu, aby mohl přesně kopírovat výnos daného indexu. Časné nákupy a prodeje k udržení strategie portfolia jsou náročné na čas a také transakční poplatky. Obchodování ETF výrazně roste na popularitě a nahrazuje nákladné investování do podílových fondů.

ETF jsou vhodným nástrojem pro pasivní řízení portfolia, pro konzervativního investora, ale také slouží jako oblíbená forma zajištění portfolia. ETF by neměly chybět v portfoliu žádného dlouhodobě orientovaného investora.

Výhody obchodování ETF přes LYNX:

  • Extrémně nízké poplatky
  • Obchodování na 100+ trzích
  • ETF od všech hlavních emitentů jako iShares, Vanguard, PowerShares a SPDR
  • Vzdělávací platforma pro začátečníky i pokročilé investory
  • 60+ inteligentních příkazů
  • Snadno ovladatelná, rychlá a stabilní platforma
Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Přečtěte si
nejčastější dotazy