Long signál na akcie Draegerwerk (DRW3)

Společnost Draegerwerk vyrábí a prodává zařízení pro zdravotnický a bezpečnostní průmysl. Ačkoli akcie v posledních měsících ztratily, pokles cen od začátku října je v rámci limitů a víceméně kopíroval vývoj širších indexů. Naopak v posledních mesících roku se cena držela v pásmu a neoslabila.

Stabilizace propadu je z přiloženého grafu patrná na první pohled. Vidíme, že cena několikrát atakovala horní hranu konsolidace a poslední svíčka ma silné nákupní momentum. Nyní bychom chtěli vidět, aby se cena stabilizovala u horního pásma a následně prorazila.

>> Podívejte se na detail akcie Draegerwerk

Pro vstup do pozice volíme hodnotu €54,10, ale nejdříve se cena opravdu musí několik dní zdržet zhruba na místě, kde je nyní. Pakliže by k tomu nedošlo a trh by prorazil hned, obchod nebereme, protože by byl příliš riskantní – prudké pohyby totiž často reverzují a není vhodné jít do jejich směru.

Akcie Drägerwerk - nákupní pokyny

Akcie Drägerwerk - graf 2019

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie.

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Zaujaly vás akcie Draegerwerk?

Akcie Draegerwerk (DRW3) a stovky dalších titulů můžete obchodovat přes platformu LYNX na více než 100 burzách ve 30 zemích světa.

Investice do akcií - obchodování na burze

Již od roku 2007 se zabývá světovými akciovými trhy. Specializuje se zejména na USA, trhy jihovýchodní Asie a na vlivy politických a makroekonomických událostí na zahraniční trhy. Kontaktovat jej můžete e-mailem na j.mlynek@lynxbroker.cz

Jonáš pro Vás připravuje pravidelné analýzy akciového trhu a makroekonomiky. Zaregistrujte se ke sledování našich analýz a postřehů z trhu. Pro získání nejaktuálnějších krátkých zpráv ze světových burz sleduje Jonáše na Twitter.

Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05