Je možné obchodovat Pink Sheet akcie v USA?

Ano, obchodování s Pink Sheets neboli OTC akciemi, označovanými také jako Penny Stocks, je u LYNX možné.

V případě zájmu o obchodování tohoto typu akcií je nejprve potřeba ve Správě účtu zažádat o dodatečné povolení. Aby bylo možné si o toto povolení požádat, musí mít obchodníci zřízené dodatečné zabezpečení účtu v podobě bezpečnostní aplikace pro tablety a mobilní telefony.

Investoři si musejí být vědomi, že se v tomto případě obvykle jedná o nejrizikovější typ akcií. Pokud s jejich obchodováním nemáte dostatečné zkušenosti, nemůžeme Vám jejich obchodování doporučit.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager
  [E-book ZDARMA] 11 strategií investičních guru

Jak vybírají své akcie nejúspěšnější investoři na Wall Street? Kniha 11 Super strategií největších investičních guru Vám ukáže, jak si sestavit akciové portfolio podle těch nejlepších investorů na světě.

Vyplněním svých údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasíte, že LYNX uloží tyto data a může Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kvůli marketingovým účelům. Telefonická komunikace může být nahrávána z důvodů zkvalitňování našich služeb. Souhlasíte se zpracováním vašich údajů dle Prohlášení o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv na marketing@lynxbroker.cz.
×