Long signál na akcie Home Depot (HD)

Americký řetězec Home Depot je po dlouhou dobu ve stabilním růstovém trendu. Od února do dubna tohoto roku sice prodělal slabší chvilky a cena akcie Home Depot (HD) korigovala až k hodnotě $170,00, ale celkově je akcie fundamentálně silná a aktuálně nabízí dobrou příležitost ke koupi.

Poslední tři měsíce už je trh opět v růstovém trendu, tvoří vyšší maxima a minima a drží se nad klouzavými průměry. Aktuálně atakuje 20denní klouzavý průměr a to je hladina, kde budeme vyhledávat vstup.

Na ceně $192,50 je zároveň viditelný support a stop-loss položíme až pod něj, v případě, že by trh korigoval ještě trochu níž. Pozici ale budeme otevírat již na ceně $194,50. S profitem míříme až na cenu $210.

Long signál na akcie Home Depot (HD) - tabulka

Long signál na akcie Home Depot (HD) - graf

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. Získat ho můžete zde.

Zaujaly vás akcie Home Depot (HD)?

Akcie Home Depot (HD) a stovky dalších titulů můžete obchodovat přes platformu LYNX na více než 100 burzách ve 26 zemích světa.

Investice do akcií - obchodování na burze
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05