Long signál na akcie Lululemon Athletica (LULU)

Akcie sportovní značky Lululemon Athletica (LULU) se v posledních měsících vyvíjely výrazně lépe než trh jako celek a vykazují značnou sílu již po dobu několika měsíců. Pozitivní čtvrtletní výsledky společnosti katapultovaly ceny akcií do hodnot historických maxim.

Následně se vytvořila rezistence okolo hranice $130. Současně lze také pozorovat 20denní rostoucí průměr, jenž se pohybuje na hodnotách něco málo nižších než vytvořená rezistence. Vzhledem k tomu, že zavírací cena akcií od dubna pod tuto hodnotu nepoklesla, máme možnost těšit se na zdolání dalších rekordních čísel.

Současná úroveň akcií by měla být citlivá na další pohyb vzhůru. Stejně jako vrchol posledních dní může být zdolán, tak i pro investory se objevuje příležitost pro vstup. V důsledku toho by mělo následovat prolomení hranice $130. Ideální pozice pro stop-loss je pod minimum posledních dní.

 

Akcie sportovní značky Lululemon Athletica (LULU)

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie.

Zaujaly vás akcie Lululemon Athletica (LULU)?

Akcie Lululemon Athletica (LULU) a stovky dalších titulů můžete obchodovat přes platformu LYNX na více než 100 burzách ve 26 zemích světa.

Investice do akcií - obchodování na burze
Michaela Řeháčková

Michaela Řeháčková

Account Manager

Michaela se o finanční trhy aktivně zajímá od roku 2015. Specializuje se především na světové akciové trhy a opční strategie, které i sama obchoduje. Dále se věnuje rizikům vyplývajících z obchodování na burze a jejich zajišťování. Znalosti získané neustálým vzděláváním v těchto oblastech Vám pak předává formou článků a webinářů.

Kontaktovat ji můžete e-mailem na m.rehackova@lynxbroker.cz.

Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05