Long signál na akcie Netflix (NFLX)

Někteří považují ceny internetové streamingové společnosti Netflix za nadhodnocené. Skupina však dokázala opakovaně přesvědčit silnými kvartálními výsledky za několik po sobě jdoucích čtvrtletí, což odůvodňuje i vysoký poměr P/E (nad 200).

Také v loňském roce byla firma jedním z tahounů na Wall Street. Konec dlouhodobého uptrendu není v dohledu. Ačkoli v posledních týdnech trh prochází určitou korekcí, lze ji chápat jako normální pokles v rámci oslabení širšího vzestupného vzestupu. Důležité je, že 50-denní průměr byl opět obhájen a zůstává i nadále ukazatelem síly cenného papíru.

Všechno nad touto úrovní zůstává dosud stále v dobrém nastavení pro nákup. Aktuálně se na trhu tvoří menší úroveň odporu na ceně $300 a pakliže dojde k průrazu, budeme vstupovat do nákupní pozice. Stoploss umístíme na úroveň $284, ale je možné jej natáhnout i trochu víc a položit až pod low posledního týdne na $270.

akcie netflix (nflx) - long signál

akcie netflix (NFLX) - long signál-graf

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. Získat ho můžete zde.

Zaujaly vás akcie Netflix (NFLX)?

Akcie Netflix (NFLX) a stovky dalších titulů můžete obchodovat přes platformu LYNX na více než 100 burzách ve 26 zemích světa.

Akcie

Již od roku 2007 se zabývá světovými akciovými trhy. Specializuje se zejména na USA, trhy jihovýchodní Asie a na vlivy politických a makroekonomických událostí na zahraniční trhy. Kontaktovat jej můžete e-mailem na j.mlynek@lynxbroker.cz

Jonáš pro Vás připravuje pravidelné analýzy akciového trhu a makroekonomiky. Zaregistrujte se ke sledování našich analýz a postřehů z trhu. Pro získání nejaktuálnějších krátkých zpráv ze světových burz sleduje Jonáše na Twitter.

Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05