Long signál týdne: Twitter (TWTR)

Akcie společnosti Twitter (TWTR) nebyly poslední roky zrovna tou nejvýhodnější investicí. Od vstupu na burzu v roce 2013 si akcie příliš radosti neužily a poslední dva roky vyloženě ztrácí. Dno našly až u hladiny $14

Aktuálně se trh nachází v neutrálním trendu a atakuje hranici odporu na ceně $40. Po průrazu výše se dá předpokládat další zažehnutí nákupního momenta a rychlý posun ceny až k lokálnímu maximu.

Do long pozice budeme vstupovat na průrazu zmíněné hladiny a s profitem cílíme daleko až na cenu $48. Stoplos je v tomto případě třeba použít větší a pokládáme ho na cenu $37,30. S ohledem na potenciál je to ale stále velmi dobrý poměr risku a zisku.

 

Chcete-li získat každý týden analýzy ke 4 světovým akciím a 1 ETF, zaregistrujte si newsletter Breakout Trader.

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Zaujala vás možnost investice do akcií?

Obchodujte na více než 100 burzách po celém světě s kompletní nabídkou všech amerických, německých a dalších akcií s extrémně nízkými poplatky bez skrytých nákladů.

Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05