Long signál týdne: Amazon (AMZN)

Internetový obchod Amazon (NASDAQ: AMZN) byl tento rok pro investory opět trefou do černého. Přestože se cena dlouho rozhodovala kam dál, nakonec na konci října nabrala severní směr a zastavila se až nad značkou $1 200.

K prolomení psychologické hranice $1 000 přispěly vydařené kvartální data, které firma prezentovala v polovině podzimu. Od té doby akcie přidaly 20 % na hodnotě a technická korekce, ve které se nyní nacházíme, je patrně jen dočasnou zastávkou. Obchodní plán pro akcii Amazonu je celkem jednoznačný.

Korekce níž již byla dokončena a nyní předpokládáme další pokračování růstu. Předpokladem pro růst je nejen technická, ale i fundamentální stránka. S blížícím se koncem roku se online obchodům často daří. Do pozice budeme vstupovat na ceně $1174 se stoplossem na $1120. Profit cílíme na $1300.

Chcete-li získat každý týden analýzy ke 4 světovým akciím a 1 ETF, zaregistrujte si newsletter Breakout Trader.

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Zaujala vás možnost investice do akcií?

Obchodujte na více než 100 burzách po celém světě s kompletní nabídkou všech amerických, německých a dalších akcií s extrémně nízkými poplatky bez skrytých nákladů.

Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05