Long signál týdne: Intel (INTC)

Aktuálně je na Wall Street trochu neklid a mnoho trhů je dost nečitelných. Najít vhodné nastavení na otevření obchodů tedy není úplně snadné a pakliže takové jsou, tak vyžadují zvýšené riziko. Dobrým tipem, který jsme tentokrát našli, je akcie Intel (INTC).

Společnost před nedávnem reportovala dobré kvartální výsledky, cena reagovala rychlým růstem, ale v posledních týdnech ji zasáhl akciový výprodej. Aktuálně trh testuje vyznačení dno, což je technicky klíčová úroveň. V případě průrazu níže bude dlouhodobý uptrend pryč, pakliže ale support vydrží nabízí se dobrá příležitost k nákupu.

Do pozice budeme vstupovat na ceně $45,30 a s profitem cílíme na $51,00. Stoploss pokládáme pod poslední minimum na $41,80. Prorazí-li cena dříve tuto hladinu, od vstupu upouštíme.

 

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Zaujala vás možnost investice do akcií?

Obchodujte na více než 100 burzách po celém světě s kompletní nabídkou všech amerických, německých a dalších akcií s extrémně nízkými poplatky bez skrytých nákladů.

Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05