Long signál týdne: Lufthansa (LHA)

Akcie německé letecké společnosti Lufthansa (LHA) byly nejsilnějším titulem z DAX indexu v období od srpna do ledna tohoto roku, kdy připsaly více než 50 %. Poté se ovšem trend poprvé zlomil. Po proražení důležitého supportu na hodnotě €28,50 se žezla pevně chopili medvědi a poslali trh jižním směrem. Od té doby je akcie v downtrendu.

Posloupnost nižších high a nižších low stále existuje, a i proto trh stále považujeme za klesající. Pokud by došlo k proražení posledního pivot high na €27,50, tak by to znamenalo otočku. Přesně zde tedy bude náš signál k nákupu, protože proražení této hladiny by mělo vyhnat akcie vzhůru. Pokud dojde k proražení rezistence na €27,50, budeme vstupovat do obchodní pozice.

Předpokládáme, že na trh se dostaví silné nákupní momentum a býci by měli vytáhnout cenu akcií výše. Pokud tato situace nenastane, můžeme akcii jen bedlivě sledovat a vyčkávat. Toto je případ typického breakout obchodu s velkým potenciálem

 

Long signál na akcie Lufhansa (LHA) - kdy vstoupit do obchodu?Vývoj trendu akcií firmy Lufthansa (LHA)

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. Získat ho můžete zde.

Zaujaly vás akcie Lufthansa (LHA)?

Akcie Lufthansa (LHA) a stovky dalších titulů můžete obchodovat přes platformu LYNX na více než 100 burzách ve 26 zemích světa.

Akcie
Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05