Short signál týdne: Glu Mobile (GLUU)

Glu Mobile je společnost specializující se na vývoj her pro mobilní telefony a tablety. Tato firma byla dlouhou dobu v červených číslech. Minulý rok se jí poměrně dařilo a růstový trend dával naději na lepší zítřky.

Na přelomu roku ale došlo k výraznému obratu nálady. Dlouhé výprodejové svíce z poloviny prosince dostaly cenu na úroveň rezistence. Je vidět že trh akceptuje nízké ceny a nemá sílu se dostat ani nad klouzavé průměry. Z technického pohledu se tak rýsuje dobrá příležitost pro short.

Do pozice budeme vstupovat na průrazu ceny $3,63 a předpokládáme další vlnu prodejů minimálně k hladině $3,00. Stop-loss pokládáme nad horní hranu aktuální konsolidace na cenu $3,88. Sedmého února bude společnost prezentovat svá kvartální čísla a kdokoliv bude v pozici, měl by určitě toto vyhlášení sledovat (ideálně už v risk-free obchodě).

Akcie Glu Mobile (GLUU) - tip na vstup do obchodní pozice

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Zaujala vás akcie Glu Mobile (GLUU)?

Akcii Glu Mobile (GLUU) a stovky dalších titulů můžete obchodovat přes platformu LYNX na více než 100 burzách ve 26 zemích světa.

akcie | investice do akcií
Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05