Monetární politika a její vliv na obchodování FX. Získejte lepší kontrolu při tradingu

Středa
23.10.
18:30

Věděli jste, že během zasedání centrální banky může daná měna zaznamenat pohyb i o několik stovek pips? Trader neznalý kroků centrálních bank může být tak značně zaskočen vývojem jím obchodované měny. A to jak příjemně profitem, tak i nepříjemně výraznou ztrátou.

Změny úrokových sazeb, regulace množství peněz nebo intervence na devizovém trhu, to vše slouží centrálním bankám k dosažení svých cílů. Jejich monetární politika má jasný vliv na vývoj měnových párů.

Na webináři se konkrétně dozvíte:

  • Co je to monetární politika a jaké jsou její druhy.
  • Jak fungují centrální banky a jaké nástroje využívají.
  • Intervence, měnové války a kvantitativní uvolňování – jejich představení a dopad na FX.
  • Čemu centrální banky přikládají význam při rozhodování o úrokových mírách.
  • Aktuální makroekonomická situace ve vybraných zemích.
  • Očekávaný vývoj na majors párech.

Webinář volně navazuje na předchozí díl “Fundamentální analýza na FX. Základ pro každého tradera”. Vhodný je pro swingové a dlouhodobé obchodníky, jelikož při svém zasedání centrální banky mohou výrazně pohnout kurzem, je vhodný také pro intradenní obchodníky.

Začněte při obchodování forexu pracovat také s údaji od centrálních bank, jejich monetární politikou a mějte přehled o časech důležitých rozhodnutí, které mohou pohnout nejedním párem. Dosáhnete tak lepších výsledků a vyšší kontroly. Zaregistrujte se na webinář pomocí formuláře níže.

Strategie & Taktika
Trvání: Okolo 60 minut
Asen Jovkov
Asen Jovkov

Registrace na LYNX Webinář

povinná položka
Vyplněním svých údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasíte, že LYNX uloží tyto data a může Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kvůli marketingovým účelům. Odhlásit se můžete kdykoliv na marketing@lynxbroker.cz.