Jak dnes sestavit a řídit portfolio dle Romana Dvořáka (seminář)

Sobota
01.12.
13:00

Roman Dvořák, průkopník českého tradingu, připravuje exkluzivně pro klienty LYNX unikátní seminář. Seminář bude velmi prakticky orientován a jeho účastníci získají zajímavý náhled na aktuální tržní dění a sestavování a řízení jejich portfolia. Důležitost semináře umocňuje aktuální zvýšená volatilita na trzích, které se bude Roman také věnovat. 

Seminář navazuje na říjnovou sérii webinářů, ve které se Roman Dvořák zaměřil na principy a techniky, které on sám používá pro obchodování na (nejen) akciových trzích.

Záznam z webinářů najdete na odkazech níže:

Více informací o Romanu Dvořákovi se můžete dozvědět zde.

Pokud si do 23.11.2018 založíte LYNX účet s minimálním vkladem alespoň 50 000 CZK, můžete se ZDARMA zúčastnit rozšiřujícího praktického semináře. Získáte možnost osobně se potkat s Romanem Dvořákem a probrat s ním Váš přístup k tradingu a také aktuální tržní dění. Pokud jste splnili podmínky, registrujte se vyplněním níže přiloženého formuláře.

Semináře se mohou bezplatně zúčastnit všichni klienti LYNX. 

Pokud se chystáte účet si založit, přihlašte se a telefonicky Vám potvrdíme účast na základě dostupné kapacity.

Seminář se bude konat v sobotu 1. prosince v Praze od 13:00. Roman Dvořák Vám během něj vysvětlí témata více do hloubky a Vy tak získáte exkluzivní znalosti. Probírat se budou vzorová portfolia a také potenciální individuální nastavení pro jednotlivé účastníky. Budete mít možnost aktivně se zapojit a dostat odpovědi na otázky, které Vám pomohou nejvíce.

Účet si můžete založit plně online během pouhých 10 minut kliknutím zde.

Do okna kupón na první stránce prosím vyplňte klíčová slova “Roman Dvořák seminář”, abychom hned věděli, že s Vámi máme počítat.

Akcie & ETF
Trvání: Okolo 240 minut
Roman Dvořák
Roman Dvořák

Registrace na LYNX Webinář

povinná položka
Vyplněním svých údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasíte, že LYNX uloží tyto data a může Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kvůli marketingovým účelům. Telefonická komunikace může být nahrávána z důvodů zkvalitňování našich služeb. Souhlasíte se zpracováním vašich údajů dle Prohlášení o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv na marketing@lynxbroker.cz.