FX Seminář: Jak obchodovat na FX trzích v období vyšší a nižší volatility?

Čtvrtek
19.09.
18:30

Seminář se uskuteční ve čtvrtek 19.9. od 18:30 v Praze.

Na semináři se podíváme na aktuální situaci na trzích a jak jí uzpůsobit svůj trading – čeká nás Brexit, FED úrokové sazby chvíli zvyšuje a pak snižuje, ECB má novou guvernérku a záporné sazby – to je výjimečná situace, na kterou je potřeba být připravený.   

Málokdo má takovou strategii, která funguje pořád – v range, v uptrendu i v downtrendu. Aktuální tržní situace je velmi turbulentní, proto je zapotřebí zamyslet se nad tím, jak své strategie upravit vzhledem k aktuálnímu, a především budoucímu tržnímu prostředí.

Budeme se tedy věnovat technikám, které fungují v různých fázích trhu a tomu, proč je klíčové své strategie přizpůsobovat trhům – trhy bohužel svému systému nepřizpůsobíte.

Z dlouholeté praxe se dozvíte, co a kdy na trzích funguje a co nikoliv, budeme se věnovat i likviditě trhů a její důležitosti pro obchodování. Jako bonus pro účastníky semináře je pro vás připraven přístup zdarma do Live Trading Room a bonus $100 trading kredit pro nové klienty od LYNX.

Pro koho je seminář určený: Pro všechny, kdo už mají s FX nějakou zkušenost, umí vypočítat hodnoty pipu a orientují se v základních příkazech. Naším cílem je poskytnout vám vědomosti, které posunou váš trading na další level. Součástí semináře je i rychlá praktická část, zaměřená na princip fungování FX trhu.

Pro koho seminář není: Pokud jste se právě začali o FX zajímat a hledáte základní informace, s největší pravděpodobností pro vás nebude tento seminář to pravé. Rádi vám ale poradíme na naší infolince 800 877 877 a nasměrujeme vás správným směrem. Ozvěte se nám.

Jaká témata probereme:

 • Makroekonomické faktory ovlivňující dlouhodobé FX trendy.
 • Co na trzích funguje a co nikoli.
 • Trading a jeho specifika v období s vyšší a nižší volatilitou.
 • Likvidita a její důležitost pro obchodování.
 • Spojení analýzy profilu trhu s price action.
 • Systém práce full time traderů.

Co si ze semináře odnesete:

 • Jak identifikovat funkční strategii.
 • Přehled o tom, jak fungují brokeři na FX trhu a na co si dát pozor.
 • Tipy, čeho se při tradingu vyplatí držet a co je naopak zbytečné sledovat.

Další výhody semináře:

 1. Malý kruh účastníků, velký prostor pro dotazy.
 2. Praktické vědomosti, které můžete již druhý den začít rozvíjet.
 3. Po skončení semináře prostor pro neformální dotazy, debatu a skleničku něčeho dobrého – na náš účet 😊

Kdo povede seminář: Profesionální trader a zkušený mentor Tomáš Hykel. Zkušenosti v oblasti intraday a swing tradingu na forexových trzích získává již od roku 2008. Vystupoval několikrát na vyžádaných přednáškách na akademické půdě VŠE v Praze nebo podnikatelské fakultě VUT v Brně. Pravidelně se účastní jako live trader největšího nezávislého trading summitu v ČR – MONEY EXPOSvé zkušenosti převádá klientům společnosti FinMentor v dlouhodobém Live trading roomu.

Seminář proběhne ve čtvrtek 19.9. od 18:30 v centru Just-home v ulici Šrobárova 13, Praha 130 00 nedaleko metra a OC Atrium Flora. Vstupné je zdarma. Zájemci se mohou registrovat níže v registračním formuláři. Z technických důvodů využíváme formulář pro webináře, slouží však pro přihlášení na tento seminář.

Strategie & Taktika
Trvání: Okolo 120 minut
Tomáš Hykel
Tomáš Hykel

Registrace na LYNX Webinář

povinná položka
Vyplněním svých údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasíte, že LYNX uloží tyto data a může Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kvůli marketingovým účelům. Telefonická komunikace může být nahrávána z důvodů zkvalitňování našich služeb. Souhlasíte se zpracováním vašich údajů dle Prohlášení o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv na marketing@lynxbroker.cz.