Opce strategicky, díl 2: Opční strategie pro pravidelný příjem

Úterý
17.03.
19:00

Jan Rohrbacher, opční stratég úspěšného hedgového fondu Charles Bridge v sérii „Opce strategicky“ představí pokročilé principy využití opcí pro aktivní trading.

Ve druhém díle se zaměříme na strategie pro pravidelný příjem, pro ty z vás, kteří se chtějí naučit vydělávat na rozpadu časové hodnoty – protože za 8 z 10 vypsaných opcí vyprší bezcenných. Začneme u obchodování debetních a kreditních spreadů, které v následujícím díle série poskládáme do Iron Condorů a Butterfly.

Na webináři se konkrétně dozvíte:

  • Jakými pravidly se řídit, jaké expirace vypisovat a jaké volit RRR a proč?
  • Debetní a kreditní spready – rozdíly a charakteristiky.
  • Řecká písmena u spreadů – proč vlastně spready používáme?
  • Rolování a práce s pozicí.

Webinář je vhodný pro ty, kteří mají již zkušenosti s opcemi, rozumí základním pojmům nebo se s nimi seznamují. Není vhodný pro ty, kteří netuší, co opce jsou nebo hledají strategii na rychlé zbohatnutí.

Posuňte své dovednosti v obchodování opcí na vyšší úroveň. Webinářová série „Opce strategicky“ s opčním stratégem Janem Rohrbacherem Vám k tomu pomůže. Registrujte si své místo pomocí formuláře níže. Limit účastníků je 500.

Strategie & Taktika
Trvání: Okolo 60 minut
Jan Rohrbacher
Jan Rohrbacher

Registrace na LYNX Webinář

povinná položka
Vyplněním svých údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasíte, že LYNX uloží tyto data a může Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kvůli marketingovým účelům. Odhlásit se můžete kdykoliv na marketing@lynxbroker.cz.