Opce strategicky, díl 3: Strategie Iron Condor a Butterfly

Úterý
24.03.
19:00

Jan Rohrbacher, opční stratég úspěšného hedgového fondu Charles Bridge v sérii „Opce strategicky“ představí pokročilé principy využití opcí pro aktivní trading.

V závěrečném třetím díle série se podíváme na komplexní strategie Iron Condor a Butterfly. Kromě konkrétních poznatků k těmto strategiím se budeme také zabývat tím, jak s pozicí pracovat, pokud jdou trhy proti nám – jak rolovat nebo bránit. Money management bude tvořit poslední blok této série.

Na webináři se konkrétně dozvíte:

  • Představení opčních strategií Butterfly a Iron Condor
  • Jak pracovat s pozicemi (rolování, bránění a jiné)
  • Jak na money management a RRR

Webinář je vhodný pro ty, kteří mají již zkušenosti s opcemi, rozumí základním pojmům nebo se s nimi seznamují. Není vhodný pro ty, kteří netuší, co opce jsou nebo hledají strategii na rychlé zbohatnutí.

Posuňte své dovednosti v obchodování opcí na vyšší úroveň. Webinářová série „Opce strategicky“ s opčním stratégem Janem Rohrbacherem Vám k tomu pomůže. Registrujte si své místo pomocí formuláře níže. Limit účastníků je 500.

Strategie & Taktika
Trvání: Okolo 60 minut
Jan Rohrbacher
Jan Rohrbacher

Registrace na LYNX Webinář

povinná položka
Vyplněním svých údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasíte, že LYNX uloží tyto data a může Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kvůli marketingovým účelům. Odhlásit se můžete kdykoliv na marketing@lynxbroker.cz.