Swingové obchodování, díl č.3: swing trading v praxi

Středa
18.09.
19:00

Poslední ze díl ze série webinářů profesionálního tradera a zkušeného mentora Tomáše Hykela věnované swingovému obchodování. Série je zaměřena velmi prakticky. Její shlédnutí vám představí nový přístup, který následně budete moci používat a rozvíjet.

Při swingovém obchodování tradeři drží instrument alespoň přes noc, někdy i několik dnů. Tomáš ve svém přístupu využívá dlouhodobých trendů a díky analýze trhů pomocí Market Profile je schopen nacházet anomálie, ve kterých otevírá pozice – nejraději do směru trendu, protože „trend is your friend“.

Výhodou SWINGového obchodování je jeho časová nenáročnost – stačí párkrát za týden analyzovat trhy a upravit pokyny v platformě. S využitím ohraničených příkazů v LYNX TRADING platformě a mobilní aplikace je to ideální způsob, jak začít s tradingem jako s koníčkem, nebo part time.

V posledním dílu se dozvíte:

  • reálná příprava swingových obchodů
  • vyhodnocení swingového obchodování v praxi
  • jak co nejvíce zefektivnit svůj trading
  • pozvání na osobní seminář – kombinace ID a SWING tradingu – jak získat dovednosti, které mají úspěšní obchodníci.

Diváci webinářů budou mít možnost zúčastnit se zdarma živého semináře s Tomášem Hykelem, který se bude konat 20. a/nebo 21.9. v Praze. Více informací obdržíte e-mailem po skončení webináře.

Strategie & Taktika
Trvání: Okolo 60 minut
Tomáš Hykel
Tomáš Hykel

Registrace na LYNX Webinář

povinná položka
Vyplněním svých údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasíte, že LYNX uloží tyto data a může Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kvůli marketingovým účelům. Odhlásit se můžete kdykoliv na marketing@lynxbroker.cz.