Výběr z aktuálních příležitostí na komoditách

Pondělí
02.03.
19:00

Projdeme si množství trhů a pokusíme se identifikovat aktuálně nejzajímavější příležitosti na komoditních trzích. Pomůžou nám v tom obchodní signály generované umělou inteligencí, které najdete v aplikaci SpreadCharts.

Ty nám ušetří čas, takže nebudeme muset procházet spoustu trhů jeden po druhém, ale budeme se moci soustředit na podrobnější analýzu těch nejlepších komodit a spreadů. Ne každá příležitost je totiž zralá k zobchodování.

V tomto webináři se dozvíte:

  • jak využít obchodní signály v aplikaci SpreadCharts, generované umělou inteligencí, k rychlému odhalení příležitostí na komoditních trzích
  • projdeme si tyto příležitosti a vybereme ty, které mohou být skutečně zajímavé
  • analýza několika aktuálně nejzajímavějších příležitostí, ať už se jedná o podkladové komodity nebo komoditní spready

Webinářem vás provede Pavel Hála. Na finančních trzích se aktivně pohybuje od roku 2007. Významně se podílel na tvorbě opčních strategií na komoditní ETF a volatilitu v předním středoevropském hedge fondu Charles Bridge Global Macro a v dalších institucích. Jeho strategie se obchodovaly na klientských prostředcích dosahujících souhrnné hodnoty téměř 300 mil. Kč.

V současné době se věnuje rozvoji vlastní společnosti SpreadCharts, která vyvíjí analytický software pro komoditní trhy vylepšený o umělou inteligenci. Cloudovou aplikaci SpreadCharts dnes používají individuální obchodníci, fondy, investiční banky, ale také farmáři, těžaři a zpracovatelé fyzických komodit po celém světě.

Strategie & Taktika
Trvání: Okolo 60 minut
Pavel Hála
Pavel Hála

Registrace na LYNX Webinář

povinná položka
Vyplněním svých údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasíte, že LYNX uloží tyto data a může Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kvůli marketingovým účelům. Odhlásit se můžete kdykoliv na marketing@lynxbroker.cz.