Opce strategicky, díl 1: Výhody obchodování opcí oproti nákupu akcií

Úterý
10.03.
19:00

Jan Rohrbacher, opční stratég úspěšného hedgového fondu Charles Bridge v sérii „Opce strategicky“ představí pokročilé principy využití opcí pro aktivní trading.

V prvním díle se dozvíte, proč jsou opce v některých případech vhodnější pro spekulace na pohyb akcií než nákup/short akcií samotných. Představíme si základní principy, podle kterých kupovat CALL opce (např. význam delty, vliv expirace na časovou hodnotu aj.), pokud spekulujete na růst akcie. Dále probereme strategii risk reversal pro ty z vás, kteří plánují akcie i nějakou dobu držet, ale aktuální cena je příliš vysoká.

Na webináři se konkrétně dozvíte:

  • Základní principy nákupu CALL opce jako spekulace na růst ceny.
  • Co je to ratio volatility spread – pokud očekáváte růst ceny akcie, ale nechcete platit premium za nákup naked CALL opce.
  • Seznámení se strategií risk reversal – pokud jsou pro Vás akcie příliš drahé, ale časem byste rádi nakupovali, pokud poklesnou. Při této strategii navíc můžete profitovat i z dalšího růstu.

Webinář je vhodný pro ty, kteří mají již zkušenosti s opcemi, rozumí základním pojmům nebo se s nimi seznamují. Není vhodný pro ty, kteří netuší, co opce jsou nebo hledají strategii na rychlé zbohatnutí.

Posuňte své dovednosti v obchodování opcí na vyšší úroveň. Webinářová série „Opce strategicky“ s opčním stratégem Janem Rohrbacherem Vám k tomu pomůže. Registrujte si své místo pomocí formuláře níže. Limit účastníků je 500.

Strategie & Taktika
Trvání: Okolo 60 minut
Jan Rohrbacher
Jan Rohrbacher

Registrace na LYNX Webinář

povinná položka
Vyplněním svých údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasíte, že LYNX uloží tyto data a může Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kvůli marketingovým účelům. Odhlásit se můžete kdykoliv na marketing@lynxbroker.cz.