Základy obchodování opcí, díl 2: Volatilita a opční strategie

Úterý
15.06.
19:00

Opce jsou populární nejen u samotných traderů, ale i dlouhodobých investorů. Nabízejí možnosti hedgování, získání „dodatečné dividendy“ nebo využití volatility na trzích. Sám Warren Buffett se netají tím, že inkasuje dodatečné zisky právě z prodeje opcí. Co jsou ale opce? Jak fungují a které strategie jsou vhodné pro tradery a které pro investory?

Zveme vás na 3dílnou sérii webinářů Základy obchodování opcí, na které si projdeme vše od definice opcí, příkladů obchodů a ukázky strategií pro začátečníky i pokročilé.

V tomto díle se dozvíte:

  • Co je implikovaná volatilita a jak ji využít
  • Základní strategie Covered call a Protective put
  • Nákup akcií pomocí výpisu put opce
  • Představení strategií Long straddle a strangle

Objevte možnosti opcí, které vám samotné akcie nebo ETF nenabídnou. Přihlaste se níže na webinářovou sérii LYNX a naučte se, jak dosáhnout dalších zisků pro vaše portfolio.

Opce, futures a jiné deriváty
Trvání: Okolo 60 minut
Jan Bystřický
Jan Bystřický

Registrace na LYNX Webinář

povinná položka
Vyplněním svých údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasíte, že LYNX uloží tyto data a může Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kvůli marketingovým účelům. Telefonická komunikace může být nahrávána z důvodů zkvalitňování našich služeb. Souhlasíte se zpracováním vašich údajů dle Prohlášení o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv na marketing@lynxbroker.cz.