Otevření investičního účtu

S bonusem až €500 na váš trading

Využijte uvítacího bonusu pro nové klienty. Otevřete si investiční účet do 31. března 2022, vložte na něj peníze a získejte až €500 zpět na transakčních poplatcích za první tři měsíce. Bonus je vyplácen formou transakčního kreditu a nevztahuje se na poplatky vzniklé při obchodování s CFD, sprinter a turbo certifikáty.

Vyplňte níže formulář a postupujte dle instrukcí online žádosti. Díky tomu vám zajistíme co nejrychlejší otevření vašeho investičního účtu.

Nízké poplatky, široká nabídka trhů, pokročilá platforma společně s podporou investičních specialistů. Posuňte svůj trading na vyšší úroveň s LYNX.

Získejte cashback až €500 dle velikosti čistého vkladu
Podmínky kampaně

Podmínky kampaně “Získejte až €500 v podobě transakčního kreditu” (dále jen „Podmínky“):

Účinnost od: 18. ledna 2022

LYNX B.V., organizační složka, dále jen „LYNX“, nabízí odměnu ve formě transakčního kreditu až do výše €500 novým klientům, kteří si v době trvání kampaně otevřou nový majetkový účet (dále jen „účet“) prostřednictvím LYNX. Pokud nový klient splňuje podmínky kampaně (viz níže), získává nárok na refundaci transakčních poplatků až do výše €500 za první tři měsíce ode dne nafundování nově otevřeného účtu.

Níže najdete všechny Podmínky kampaně:

 • Kampaň začíná dne 18. ledna 2022 a končí dne 31. března 2022.
 • Klientům musí být nejméně osmnáct (18) let.
 • Akce se mohou zúčastnit fyzické osoby žijící v České republice, které minimálně 6 měsíců před spuštěním kampaně neměly otevřený účet prostřednictvím LYNX. Kampaň se vztahuje jen na nové klienty, kteří si v době trvání kampaně otevřou účet prostřednictvím LYNX.
 • Nový klient LYNX získává nárok na účast v kampani po provedení prvního vkladu na nově otevřený účet. Klientem LYNX se rozumí např. zákazník, spotřebitel, investor, disponent účtu atp.
 • Hodnota minimálního vkladu se řídí informacemi, které jsou zveřejněny na webových stránkách lynxbroker.cz v době provedení vkladu. Vklad může být proveden v českých korunách, ale i ekvivalentem v jiné měně.

Transakční kredit až do výše €500

 • Bonus je ve formě transakčního kreditu až do výše €500 pro nové klienty, kteří si otevřou účet prostřednictvím LYNX. Transakční kredit je maximální výší, do které budou refundovány transakční poplatky spojené s transakcemi s investičními produkty. Transakční kredit získaný v rámci kampaně se nevztahuje na poplatky vzniklé při obchodování s CFD, sprinter a turbo certifikáty. Poplatky za obchodování těchto instrumentů tudíž nebudou refundovány.
 • Výše bonusu ve formě transakčního kreditu závisí na výši čistého vkladu za první tři (3) měsíce ode dne nafundování účtu. Čistý vklad je celková vložená částka po odečtení výběrů za zmíněné období.
 • Pokud je výše čistého vkladu za první tři (3) měsíce od nafundování účtu nižší než €25.000 (nebo ekvivalent v jiné měně), získává nový klient nárok na vrácení až €250 ve formě transakčního kreditu za transakční poplatky v daném období.
 • Pokud je výše čistého vkladu za první tři (3) měsíce od nafundování účtu €25.000 a více (případně ekvivalent v jiné měně), získává nový klient nárok na vrácení až €500 ve formě transakčního kreditu za transakční poplatky v daném období.
 • Nárok na transakční kredit má nový klient (při splnění výše uvedených podmínek) po dobu 3 měsíců ode dne, kdy došlo k prvnímu nafundování nově otevřeného účtu.

Příklady uplatnění bonusu ve formě transakčního kreditu:

Vklady
(ode dne nafundování nového účtu + 3 měsíce)
Výběry (ode dne nafundování nového účtu + 3 měsíce) Čistý vklad Nárok na transakční kreditPoplatky za obchodování za dané obdobíČástka vrácená na váš účet ve formě transakčního kreditu
€5.000€0€5.000€250€200€200
€15.000€5.000€10.000€250€400€250
€25.000€0€25.000€500€500€500
€30.000€0€30.000€500€800€500
€50.000€25.000€25.000€500€300€300

Podmínky na vklady, výběry, čistý vklad, poplatky a transakční kredit se vztahují i na ekvivalent v jiné měně.

Vyplácení transakčního kreditu

 • Transakční náklady (maximálně do €500) vzniklé v souvislosti s obchodováním finančních instrumentů prostřednictvím LYNX (s výjimkou CFD, sprinter a turbo certifikátů) vám budou (v případě splnění výše popsaných podmínek) vráceny na váš účet interním převodem max. do 60 dnů po uplynutí 3měsíčního období od nafundování účtu. Pokud v té době již nebudete mít účet vedený prostřednictvím LYNX, nárok na transakční kredit zcela zaniká. Vyplácení v hotovosti není možné.
 • Pokud jsou poplatky uhrazeny v jiné měně než v eurech (EUR), budou nejprve převedeny na eura a poté dojde k připsání na účet. Přepočet se provede podle směnného kurzu platného v den provedení obchodu.

Kombinace s jinými akcemi

 • Tuto akci lze kombinovat pouze s kampaní “LYNX proplácí bankovní poplatky”. Kombinace s jinými akcemi společnosti LYNX není možná.
 • Kampaň se nevztahuje na současné klienty LYNX ani na osoby pobývající na stejné adrese. Pokud na stejné adrese již někdo vlastní účet otevřený prostřednictvím LYNX, nárok na transakční kredit z této akce se na nového klienta se stejnou adresou nevztahuje. Kampaň se vztahuje pouze na jeden účet a na jednu adresu a je možné se zúčastnit kampaně pouze jednou.

Obecné informace

 • Vztahy s našimi klienty se řídí LYNX Klientskou Smlouvou. Zadávání a plnění obchodních příkazů probíhá v souladu s podmínkami v ní uvedenými. Bližší informace uvádíme na www.lynxbroker.cz/podpora/dokumenty.
 • LYNX je oprávněn zamítnout žádost o otevření účtu bez udání jakéhokoli důvodu.
 • LYNX si vyhrazuje právo změnit Podmínky kampaně nebo ji kdykoliv zastavit. Jakékoliv změny kampaně budou uvedeny na webových stránkách LYNX, zde: www.lynxbroker.cz . V případě vyšší moci, tj. každé události, která není závislá na vůli LYNX a kterou nebylo možné nijak předvídat se LYNX zprošťuje veškeré odpovědnosti za nesplnění své povinnosti, po dobu trvání vyšší moci.
 • Účast v této akci nezavazuje klienta k provedení (určitého počtu) transakcí. Klienti mohou kdykoliv bez upozornění LYNX Klientskou Smlouvu vypovědět.
 • Účast v kampani předpokládá, že si klient důkladně přečetl, seznámil se, souhlasil s Podmínkami, porozuměl rizikům obchodování a informacím, které jsou LYNX pro klienty prezentovány v informačních memorandech.
 • Tato kampaň se řídí právními předpisy České republiky.
 • LYNX respektuje vaše soukromí. Společnost LYNX je oprávněna použít vaše osobní údaje, které jste LYNX dobrovolně poskytl/-a k tomu, aby vás informovala o našich službách, a aby vám poskytla požadované informace. Vaše osobní údaje mohou být (s vaším souhlasem) použity také pro účely přímého marketingu. Máte práva subjektu údajů specifikované dle čl. 13-22, resp. čl. 34 GDPR. LYNX respektuje vaše soukromí a vaše osobní údaje zpracovává v souladu s GDPR. Bližší informace uvádíme v Prohlášení o ochraně osobních údajů.
 • Z účasti jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti LYNX a osoby, které ještě nedosáhly zletilosti nebo mají omezenou svéprávnost. Vyhrazujeme si právo vyloučit jednotlivé osoby (stávající klienty) z akce, stejně jako právo na odebrání transakčního kreditu v případě nesplnění Podmínek nebo zneužití v jakékoliv formě.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme.

Našim cílem je poskytovat optimální podmínky pro investory i tradery, kteří se chtějí na své cestě za úspěchem posouvat dále a neustále se zlepšovat. Na druhou stranu naše služby nejsou určeny úplně pro každého. Očekáváme, že berete stejně jako my obchodování seriózně.

Prosíme přečtěte si následující podmínky pro otevření investičního účtu než začnete vyplňovat formulář k otevření účtu:

 • Minimální věk 18 let
 • Osobní a společný účet vyžaduje minimální vklad 75.000 Kč nebo ekvivalent v jiné měně.
 • Pokud plánujete obchodovat s komplexními produkty jako jsou opce nebo futures, potřebujete mít alespoň 2 roky zkušeností.

Splňujete podmínky výše? Poté vám rádi pomůžeme na vaší cestě za investičním úspěchem.

Aktuálně pracujeme na otevření lokálního bankovního účtu pro vklady a výběry českých korun. Než se tak stane, nabízíme klientům refundaci případných bankovních poplatků spojených s výběrem nebo zasíláním peněz na jejich obchodní účty. Podmínky této akce naleznete zde.

Otevřete si váš účet rychle a jednoduše
1
Vyplňte žádost o účet

Vyplňte formulář k otevření účtu, který najdete výše. Formulář je plně online stejně jako celý proces otevírání účtu.

2
Nahrání dokumentů

Po vyplnění formuláře vám přijde zabezpečený odkaz na nahrání dokumentů nezbytných pro otevření vašeho účtu. Na otevírání vašeho účtu můžeme začít pracovat až ve chvíli, kdy budeme mít všechny vaše dokumenty.

3
Aktivace účtu

Jakmile bude váš investiční účet otevřen, budeme vás ihned kontaktovat. Následně účet aktivujete prvním vkladem. Po připsání vkladu a jeho ověření můžete začít obchodovat.

3 hlavní důvody, k otevření účtu přes LYNX

Nízké a transparentní náklady

 • Obchodování akcií již od $5
 • Nízké poplatky na další instrumenty
 • Výhodné kurzy na měnové konverze
 • Výplata dividend zdarma
 • Specialní podmínky pro aktivní obchodníky na základě invididuální domluvy

Obchodování po celém světě

 • Obchodování na 135 burzách
 • Akcie, ETF, opce, futures, forex, dluhopisy atd. - vše z jednoho účtu
 • Pokročilé obchodní platformy pro PC, mobil i tablet
 • Snadné a rychlé obchodování na mobilu
 • Profesionální trading nástroje

Přátelská klientská podpora

 • Osobní péče o klienty
 • Bezplatná telefonní linka
 • Časté webináře se známými investory
 • Investiční portál s pravidelnými články
 • Týdenní investiční newslettery


Otevřete si investiční účet prostřednictvím mnohonásobně oceněného online brokera LYNX

Bez ohledu na to, kolik hodláte investovat a jaký trh a investiční produkty vás zajímají. U LYNX si každý najde to své.

Investiční účet vám nabídne širokou nabídku produktů a cenově přijatelné podmínky pro úspěšné obchodování. O tom svědčí i četná nezávislá srovnání a testy, ve kterých se LYNX pravidelně umísťuje na předních pozicích. Otevřete si účet s LYNX, který více než 20krát vyhrál ocenění pro nejlepšího online brokera.

LYNX a získaná ocenění

24 ×
Mezinárodní ceny
Broker-roku.cz

Broker roku

2 krát

Handelsblatt

Top online broker

3 krát

Gouden Stier

Nejlepší broker

7 krát

BeleggersBelangen

Nejlepší online broker

3 krát

BankingCheck

Top doporučení

5 krát


Podpora

Máte dotazy ohledně založení investičního účtu?

Vyškolený specialista klientského centra LYNX radící klientovi ohledně firemního investičního účtu

Neváhejte kontaktovat naše investiční specialisty.

Naši zkušení a přátelští kolegové a kolegyně vám rádi zodpoví veškeré dotazy. Pomůžeme vám se založením účtu a vysvětlíme vám veškeré podrobnosti ohledně online formuláře a celého procesu otevření účtu. Níže jsou možnosti, jak nás kontaktovat.

Zavolejte nám

Zdarma z České republiky

Ze zahraničí

+420 234 262 500

Časté otázky k otevření účtu

Založení účtu – často kladené dotazy

Jaké dokumenty budu potřebovat doložit při žádosti o otevření účtu?

 • Kopie 2 dokladů prokazující totožnost (občanský průkaz, pas, řidičský průkaz)
 • Výpis z bankovního účtu, ze kterého pošlete první vklad – výpis musí obsahovat vaši adresu a nesmí být starší než 6 měsíců.
 • IBAN – V souladu se zákonem proti praní špinavých peněz vyžadujeme od svých klientů informace o bankovním spojení.
 • U sdíleného účtu jsou doklady totožnosti, informace a dokumenty vyžadovány od obou žadatelů.

Je možné převést cenné papíry?

Ano, převedení cenných papírů od vašeho stávajícího brokera je možné a jedná se o nenáročný proces. Nejprve je však nutné mít otevřený investiční účet přes LYNX. Poté je možné ve správě účtu zadat, které cenné papíry chcete převést. Pro více informací přejděte na stránku Převod portfolia.

Jaké typy investičních účtů jsou k dispozici?

Soukromí investoři si u LYNX mohou založit individuální nebo sdílený účet. Právnickým osobám nabízíme možnost založit si firemní účet. Klient se může rozhodnout mezi hotovostním a maržovým účtem.

Jaké jsou podmínky pro otevření investičního účtu?

Zde uvádíme podmínky, které musí splňovat žadatel o investiční účet online brokera LYNX:

 • Žadatel dosáhl věku 18 let.
 • Žadatel je připraven obchodovat na svou zodpovědnost a ve svém vlastním ekonomickém zájmu.
 • Žadatel nemá trvalý pobyt v USA nebo Kanadě.