Online broker LYNX: Kariéra

Pracovníci LYNX definující své dlouhodobé cíle

Přidejte se k LYNX

LYNX je jedním z předních online brokerů v Evropě. Společnost byla založena v Amsterdamu v roce 2006. Od roku 2008 také nabízí své služby v Německu a Belgii. V České republice LYNX působí od roku 2013.

Naše pobočka v Praze má na starosti klienty z České republiky, Slovenska a Polska. LYNX má dále kanceláře v Amsterdamu, Berlínu a Ghentu. Aktuálně je nás více než 300 a stále se ale rozrůstáme. Hledáme jak zkušené profesionály, tak talenty v počátcích kariéry. Objevte níže aktuálně otevřené pozice.


Na co se můžete u LYNX těšit

Přátelské prostředí a atmosféra

Pravidelné týmové akce a důraz na work-life balance.

Vila s velkou zahradou

Pracujeme z klidné vily s velkou zelenou zahradou.

Četné výhody

Transparentní bonusový systém, pravidelné grilování, stravenky a další benefity.

Důraz na váš další osobní rozvoj

In-house mentoring a školení. Navíc nabízíme rozpočet na vzdělávání a osobní rozvoj.


Kanceláře LYNX

LYNX kancelář: Vila v klidné části Prahy

Příjemné pracovní prostředí je základem pro kvalitní výkon. LYNX sídlí v prostorné vile v klidné pražské čtvrti Hanspaulka. Kanceláře jsou designově zařízeny a s dostatkem denního světla. Součástí budovy je i rozlehlá zahrada, kde můžete načerpat svěží energii a inspiraci nebo vést své schůzky. 

Pokud na svou práci a projekty potřebujete klid, k dispozici jsou tiché kanceláře. Máme i společenskou místnost s pohodlně zařízeným relax lounge, kde si s kolegy můžete odpočinout, poobědvat, přečíst knížku z naší knihovny a orazit si od každodenního stresu. Naše kancelář se nachází ve vilové čtvrti plné zeleně a je dostupná městskou hromadnou dopravou. Stále k dispozici je připravené občerstvení, káva a další nápoje. V létě jistě oceníte již zmiňovanou prostornou zahradu a pravidelné grilování.

Ikona České republiky s nápisem vítejte v barvách LYNX
Obrázek zachycující kvalitní a profesionální zázemí a přátelské prostředí pro pracovníky LYNX

Pošlete nám životopis

Nastartujte svou kariéru s LYNX

Máte rádi výzvy? Hledáte novou práci, která vám nabídne flexibilitu a skvělou pracovní atmosféru? Pak je pro vás LYNX ta správná volba. Jsme úspěšný online broker, který se stále rozrůstá.

Prohlédněte si níže aktuálně otevřené pozice a pošlete nám svůj životopis a motivační dopis. Pokusíme se vám ozvat během týdne. Nenašli jste pozici, která vám vyhovuje, ale líbí se vám myšlenka kariéry v LYNX? Nevadí, pošlete váš životopis a motivační dopis i tak a my se s vámi spojíme a probereme možnosti.

Kontakt

Telefon: 800 877 877

E-mail: info@lynxbroker.cz

Adresa sídla:

LYNX B.V., organizační složka
Za Hanspaulkou 879/8, 160 00
Praha 6, Česká republika


Aktuální nabídka pracovních pozic